Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy fogadjadtassam el anyámma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjadtassam el anyámmal hogy tényleg szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Sehogy sem tudom megértetni anyámmal hogy tényleg szerelmes vagyok.Nem fogadja el anyu a páromat.Minden egyes alkalmat magtalál hogy szétszedjen minket.

Anyám problémája hogy a férfi akit szeretek az osztályfőnökök.

Kb 2 éve ismerem.Kezdetektől fogva mikor az osztályaba kerültem nagyon jó kapcsolatunk volt.

A suli falain belül apszolut nem érintezünk semmilyen formában csak a falakon kívül.

Nem értem mi baja van anyámnak vele.Szeretnék hozzá költözni mert már nem bírom ithon.Tudom hogy ebből is hatalmas botrány lenne de nem érdekel.

1 éve vagyunk együtt de senki a családokból nem támogat.Azt hiszik csak szexre kellek neki.pedig ez nem igaz .tudom hogy nem így van.Ha csak arra kellenének neki akkor már rég elhagyott volna.Teljesen biztos vagyok benne hogy azért van velem mert szeret.

Valaki volt már hasonló helyzetben ?

Az összes véleményre kíváncsi vagyok .



2017. aug. 19. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
kamu, ez a kapcsolat nem is torvenyes, mert nem johet ossze tanar a diakjaval. ha az anyukad valoban minden alkalmat megragadna, hogy szetvalasszon titeket, akkor feljelentene a ferfit. szoval egy szo, mint szaz: nagyon gyenge kamu.
2017. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu ?

Képzeld a feljelentésig még nem jutottunk el és azzal sem érhet el semmit .

Attól mert nem törvényes még lehet.

Úgyan már a törvény sosem volt akadály

2017. aug. 19. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Kerdezo, irdd mar meg privatban hogy ez melyik iskola? Mert ez engem erdekel, mert sok ismerosomtol hallok ilyen sztorikat. :)

Nem egyedi jelenség;)

2017. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként van egy lány a suliban aki a már 2 éve jár a tesitanárral. Idén ment el a tanár a sulinkból, így most már nyíltan járhatnak.
2017. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de igazából egyik se válaszolt a kérdésre.
2017. aug. 19. 18:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyádnak lehetnek erős fenntartásai, amiket talán soha nem fogsz tudni kiiktatni, de nem is kell, elvégre ez tesz egy anyát, anyává, az aggodalom a véd jelük... Nem tudom, mik a pontos paraméterek, de azért egy anyának már azt is fel kell dolgoznia, ha a gyermeke meleg, de ha ráadásul a tanárával jár, az már nem egy könnyű eset. Ha belegondolod magad a helyzetébe, ő azt látja, hogy egy felnőtt férfi elszakíthatja tőle a gyermekét, aki könnyen befolyásolható (szerinte) és sebezhető.

Emiatt pedig nem tartom jó gondolatnak az elköltözést, már ha még egészséges kapcsolatot szeretnél a családoddal... A legtöbb, amit tehetsz, hogy közelebb hozod a két félt és várod, hogy meglássák a partneredben azt, amitől te beleszerettél.


Személyes véleményem szerint, "házi nyúlra nem lövünk", de nem gondolom, hogy bárki boldogságát meg kellene szabni -persze addig, amíg nem az okoz valakinek boldogságot, hogy halott kiskutyák koponyájával nyit fel emberi testeket, hogy beleikkel játszadozzon, mint a szalagokkal...- (Bocsánat ez utóbbi brutális hasonlatért, mindössze kiadom e formán a fáradságomat.)

2017. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!