Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, aki már szóba se akar velem állni, érdemes küzdeni érte?

Figyelt kérdés

18 évesek vagyunk. Ő nagy eséllyel heteró, de sok jelet adott ami miatt nem adtam fel. Engedte átöleljem, simogassam, nagyon közel kerültünk egymáshoz. Elég zárkózott és félénk, ahogy én is és így szinte képtelennek éreztem elmondani mit érzek. Bár szerintem elég egyértelmű jelzések az ölelgetés, együtt alvás közben is átölelés stb. Lehet ő értelmezte félre, vagy ő sem mert tovább lépni, és én se.

2 hónapja nagyon megharagudott rám, mert hülyeségen vitatkoztam vele, és azt mondta többet nem akar velem találkozni, elege van hogy folyton olyan dolgokért sértődök rá meg, amiket én neki el se mondok, hogy tudjon rajta változtatni. Ez komplikált, mert a feszültséget mind olyan dolgok keltik, amikről nem merek vele őszintén beszélni (pl. féltékenység).

Azt mondta nem akar találkozni velem, mert ha megtenné, tudná hogy megbocsájtana és folytatódna minden és ezt ő nem szeretné.

Tanácstalan vagyok, érdemes küzdenem érte? Minden nap rá gondolok, és nagyon hiányzik. De ha vissza is szerem, akkor ismét azért kell küzdjek hogy több legyen mint barátság, ami lehet alapból lehetetlen, mert még magának sem vallja be hogy jól esik egy másik fiú közelsége. Eltudom valaha felejteni? Minden rá emlékeztet és minden percben legszívesebben vele lennék. Annyira bánom, hogy ez a nyári szünet nélküle telik, és a szívem szakad meg, ha arra gondolok hogy jövőre a suliban minden nap találkoznom kell, és lese szarjuk majd egymást. :(



2017. júl. 14. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy utolso probat meger a dolog. Mondd el neki mit erzel es, h rudpd, elbasztad, de utoljara probaljatok ezt megbeszelni.
2017. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyenek a szép fiúk. Hiányzanak.
2017. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát még megér de lehet ideje lenne kiteríteni a lapjaidat felé.
2017. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Te már több mint egy éve sínyled és írod ki ezeket a kérdéseket nem? Mind azt mondták, hogy valószínűleg nem meleg csupán gyengébb akaratú, magányos és bár vágyik a közelségedre, de mégsem mer ellentmondani neked mert elveszíthet. Hát lehet most billent át. Talán jobb is így. Hidd el nekem. Én is ezt fogom átélni jövőre. Bár nekem ő sosem volt barátom. Én mégis szenvedni fogok.
2017. júl. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Uhh uhh....en a lottó számokat kérném :)

Mi van? Hogy ez nem a jósolás szekció?


Most komolyan...honnan tudnánk?! Mond el neki vagy ne de ne nyafogj! Senki sem fogja tudni biztosra megmondani és te sem fogod biztosra tudni csák ha már meglépted a lépést....

2017. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, ha nem leszel őszinte vele és vallod be, hogy részedről mi a helyzet, és mi miért történt korábban, akkor kár is próbálkoznod. Én se akarnék olyannal barátkozni, aki állandóan megsértődik valamire, amiről fogalmam sincs, hogy micsoda. Sajnos benne van a pakliban, hogy kikosaraz. Választanod kell, vagy megkockáztatod, és elmondasz neki mindent, amiből jól is és rosszul is kijöhetsz, vagy maradhatsz a jelenlegi felállásnál és akkor biztos, hogy elveszíted.
2017. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj te. Szívem szerint megölelgetnélek vagy ilyesmi. Kicsit hasonló dolgokat élek át én is mostanság és MINDENRŐL ő jut kb eszembe. :( Nehéz... Kitartás. Ha gondolod írj.
2017. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Töketlen vagy az a baj. És ezt nem rosszból mondom. Írd meg neki mi a helyzet.
2017. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
ja persze tiszta spancis dolog az ölelkezés ;-) meleg a srác te is az vagy. akkor mi nem működik?!
2017. júl. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Talizz vele és tisztázd mi a helyzet.

És abban baromira igaza van,hogy ha megsértödsz és utána kussolsz az marha idegesítő. Tipikus csaj logika:sír de ha megkérdezem mi baja akkor " semmi" a válasz.

Szóval ha színt valasz akkor a legrosszab verzió az,hogy továbbra is morci leszrád.

Vagy belkezd egy ilyen fura homo kapcsolatba veled amig nem jön valami "tökös csaj" aki felszedi.

Vagy átmegy egy másik suliba te pedig elfelejted.

2017. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!