Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg fiúk között tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg fiúk között tényleg nagyobb %-ban vannak jobb beszédkészségü emberek mint a heterók között? F

Figyelt kérdés
Én hetero vagyok és azt vettem észre, hogy hetero társaim szűkszavuak, inkább csendesek, nem éppen beszédesek, és sokkal kisebb aktív szókincsel rendelkeznek. Habár írásban lehet a passzív jobb nekik mint nekem, de élőben nálamnál sokkal műveltebb embereket is letudok érvelni mert sokan csak mekegnek... Meleg fiúknál olyan 50-60% al érzékelem azt, hogy jobb a kommunikációs kézségük. Ez igaz vagy csak nekem tünt fel?
2017. aug. 19. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
De, jobban szeretnek beszélni, azonban ha egy ostoba ember sokat beszél az már inkább idegesítő. Akkor már inkább mekegjen művelten.
2017. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos nem tudom én biszex vagyok, még ha nehéz is elfogadnom ezt, de szerintem minden túlzás nélkül állíthatom, hogy a verbális képességeim jobbak a nagy átlagénál. Szóval talán van benne valami, elvileg ugye a nőknek is jobb a kommunikációs készsége, és tudjuk hogy a heteró férfiak szerint a melegek femininebbek.
2017. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
A szexuális beállítottság nem függ össze a személyiséggel.Ez nem feltétlenül igaz a "melegek" alatt ne mindig ilyen vékony 16 éves érzékeny passzív twink fiúkra gondolj mert ez így nem igaz.Nekem már volt testépítő meleg haverom és villanyszerelő is és ők totálisan férfiasan viselkedtek nem érzékenyen..
2017. aug. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem értek ezzel egyet. Vegyük pl. édesapámat.

Nagyon művelt ember és megállás nélkül beszél a drágám. :DDD

Én is igencsak művelt ember vagyok, de elég csendes típus.

Édesanyám szintúgy, ő is elég csendes.

Viszont ez szerintem az alapvető lelki adottságokon túl összefügg azzal is, hogy az egyén milyen területeken művelt.

Én pl. természettudományokban, leginkább matematikában és fizikában, érthető, hogy nem fogok erről nagyon kiselőadást tartani, ami nagyban előmozdítja a beszélgetést. :D

Ellenben ad egy olyan analitikus gondolkodásmódot, istenadta érzéket az egész probléma átlátására, ami elősegítheti a megoldást.


Aki a társadalomtudományokban műveltebb, első körben szerintem kap egy átfogó, többé-kevésbé reális képet az emberről, arról, hogy milyen mint individuum, illetve mint közösség.

Ez pedig szükségszerűen ad az illető egyénnek egy emberközpontú szemléletet.

Ezzel pedig jobban érvényesülni tud emberek között.


16/passzív (és igen, az érzékeny, twink típus xD)

2017. aug. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő te kis aranyos, romantikus kis csendes fiúcska. milyen kedves hogy írtál! Na akkor dugni? xD nyugi csak szivatlak:D Tényleg igazad van és ez az első nagyon értrelmes válasz.
2017. aug. 21. 09:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem függ össze a szexuális identitással, az intellektuális szint. Egy heteroszexuális ugyanúgy lehet művelt. Csak kellő elhatározás kell hozzá. Az tény, alá is támasztom, hogy a homoszexuális fiatalok nagy része inkább érzékeny, érzelmes, emocionális típus. Persze írta Kedves 3-as válaszoló, hogy az Ő barátai között voltak férfiasabb megjelenésűek is. Feltételezem, hogy nem a kamasz korosztályból. Viszont evidens, hogy tudunk vonalat húzni a heteroszexuális és a homoszexuális fiatalok közé. Be kell látnunk, hogy az érzelmesség nagyon sokszor páratlan intelligenciával is társul. Szerintem nincs csodásabb annál mikor két értelmiségi meleg fiatal egymásra talál. :) (Megjegyzés: Én pontosan ilyen típus vagyok. Sokkal inkább vagyok feminin és hallgatag. És teljes mértékben a hozzám hasonló srácokat kedvelem, csak még nem jött el az akire várok. :) )


16 éves, fiú.

2017. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 Nem egészen értek egyet veled. Nekem is természettudományos a beállítottságom, orvosin tanulok, de egyébként nagyon jól el tudok cseverészni bárkivel bármikor, mert nyitott vagyok minden témára.

Elég jó ismereteim vannak történelemből, politikából, közéletből is, annak ellenére, hogy kémiából és biológiából tettem az emelt érettségit.

20F/P

2018. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
u.i.: szerintem az az igazán művelt, aki nem csak a saját szakmájában jártas, hanem mindenhez hozzá tud szólni.
2018. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem tud "mindenhez" hozzászólni.
2018. jan. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!