Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A roma (cigány) srácok valamié...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A roma (cigány) srácok valamiért jobbak az ágyban és nagyobb is a farkuk. Ezek igazak szerintetek?

Figyelt kérdés
Én még csak 2 romával voltam, de mind a kettő igaz volt rájuk....nektek?

2017. febr. 7. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Roma lány vagyok,remélem nem baj,hoy írok.Nekem nem voltak igazak ezek az állítások(én is 2 roma fiúval voltam).Inkább önzőek,durvák voltak az ágyban, az intim méretük pedig kissebb az átlagosnál. Szerintem egy magyar fiú szexuálisan és érzelmileg is többet tud nyújtani.De ha neked jó tapasztalatod volt velük,akkor teljesen rendben van ,hogy őket preferálod,csak a higiéniára vigyázz.

20/L

2017. febr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem igazak. Az én párom is cigány, sőt az egyik előző is az volt. Nem lehet ilyen általánosítást tenni, hogy ők jobbak vagy rosszabbak az ágyban. Vannak köztük is nagyon jók és nagyon bénák, akárcsak a magyarok között, s ugyanez igaz az intim méretre is.

Ami miatt jobbnak látjuk néha őket, az az egyéni vonzalomból fakadhat. Akinek bejön a sötétebb bőr (mint nekem is), az képes beleképzelni egy cigány fiúba olyan pozitív tulajdonságokat, melyek nem is mindig fedik a valóságot.

Bár az tény, hogy a roma fiúk általában nagyobb szájúak, vagányabbak (bár nem mindegyik), s ez lehet imponáló esetenként, s emiatt képzelik sokan azt, hogy az ágyban jobbak. Ami még vonzó lehet, az maga a tudat, hogy egy másabb "fajta" emberrel van dolgunk, ez azonban megint csak a tudatunkban van, nincs köze a cigány fiú szexuális teljesítőképességéhez.

Azzal sem értek egyet teljesen, hogy a higiéniára vigyázni kell velük. Az én párom pl cigány létére nem tudna velem úgy lefeküdni, hogy előtte ne fürödjön meg sőt, szex után is az az első dolga, hogy ismét megfürdik. Emellett az intim területeit napi szinten rendben tartja, emellett sokszor talán túlzásba is viszi a tisztaságot, mert még az utcájukban levő kisboltba is úgy megy át, hogy átöltözik...

Szóval ugyanúgy vannak nagyon igényesek és nagyon igénytelen hajléktalanos a cigányok között is, akárcsak a magyarok között.

2017. febr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem igaz,és rossz szaguk van
2017. febr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Mármint minél nagyobb a farkuk? Azokétól, akik itt kérdezgetik, 13 centi gáz -e, vagy mondjuk az egyik kalandoménál, akinek 21 centis volt?
2017. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Nekem volt egy cuki cigány fiú. Azonban neki kicsi volt. Mondjuk én izgatónak találom a 13 cm alatti vagy vékony farkakat. :)
2017. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz.


Mondjuk ha leírtad volna neked mitől voltak jobbak mint a fehér srácok... A nagyobb farok az meg a véletlen műve volt.

2017. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 gypsyboy23 válasza:
66%
Ezek szerint még nem láttátok az enyimet! xD
2017. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát 6-os, nekem azért voltak jobb tapasztalatom mert szenvedélyesebbek voltak főleg. De igaz amit 2-es írt, hogy mivel bejön a sötét bőrszín, fekete haj és a sötétbarna szemek, így ez fokozta az izgalmat. Nem mértem meg, de saccolva azt mondanám hogy 19 és 20 cm körül lehetett mindkettő...
2017. febr. 8. 08:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem voltam úgy cigánnyal, de én pont az ellenkezőjét hallottam másoktól, akik voltak cigányokkal, van aki több cigány fiúval is. Azt nem kérdeztem, hogy milyenek az ágyban, de azt hallottam több melegtől is, hogy a cigányoknak bizony kicsi farkuk van a magyarokhoz képest. De itt az ellenpélda, hogy te nagyfarkú cigányokkal voltál. Tehát szerintem vegyesek. A négerek között is van kisfarkú. A fehéreknél is nagyon kicsi, meg óriási is.
2017. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen a cigányoknak általában nagyobb, nem mindig hosszabb inkább olyan jó "tömzsi" vastagabb farkuk van amivel teljesen levesznek a lábamról mert ez a faroktípus az esetem.A cigányoknak a bőre és a kisugárzásuk is nagyon szexi. Sokan azert mondják, hogy kisfarkúak mert cigányellenesek, továbbá szerintem a melegek jó része rendelkezik kisfarokkal és a cigányok közül kevesebben válallják a melegséget, így ritkább a valaszték.
2017. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!