Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Coming out? Inkább várják?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coming out? Inkább várják? Vagy ne is csináljam?

Figyelt kérdés

Anyukám tudja, hohy meleg vagyok, neki elmondtam, de a barátaimnak eddig nem nagyon.


Az a helyzet, hogy a környezetem 90%-a liberális és elfogadó, voszont, ha elmondanám nekik akkor valószínűleg azok is megtudnák, akik nem anyira elfogadók.


Az egész környezetemben pár ilyen ember van ebből 2 az osztálytársam (fiúk)

Szeretném az egészet kiadni magamból és nem titkolózni, de azt sem szeretném, hogy ezért bántsanak vagy kerüljenek.


Szeretném az összes ilyem ember véleményét megváltoztatni, de mem megy :(


Szerintetek mit kellene tennem?

Magamaban tartani az egészet és várni vagy merjem elmondani, hogy: IGEN, ÉN IS MELEG VAGYOK és tessék, ítéljetek el, ha akartok...???


Elnézést, ha nem vagyok túl összeszedett, de kezd elegem lenni.

Folyton mindenki a barátnő témát hozza és kb minden barátom aki lány a barátnőm pl az osztálytársaim szerint...

Szóval ja.


És amikor pl a melegekről beszél ez a 2 osztálytársam az is tök rossz érzés :(


2017. aug. 22. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Inkább várjál.
2017. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Hány éves a kedves kérdező?
2017. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem titkolózhatsz örökké, drága:) ha a környezeted elfogadó, akkor miért ne? Az az egy-két ember meg ne érdekeljen, mindig is lesznek homofóbok
2017. aug. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a pm válaszokat is, mivel a nevem a nevem, kevéssé válaszolnék, ameddig ez a helyzet.


Volt időm, kb 5-6 éve tudom, hogy meleg vagyok. 4-5 évig próbáltam változni, most már elfogadtam és nem bánom.


Az egyetlen amitől tartok, hogy mások el fognak ítélni emiatt... :(

2017. aug. 23. 00:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

próbáltál változni? hogyan?


amúgy meg nézd, én azt látom mindenkin h aki saját magával tisztában van és természetesen kezeli a dolgot, ahhoz a többiek is természetesen állnak. de a heterók se igazán szeretik, amikor vki nem egyenes és éveken keresztül csak sejtegetni lehet, de ha rákérdeznek letagadja. akkor ennél sokkal egyenesebb, ha csak simán megmondod h igen, és ennyi, letudva. mindkettőre ismertem pélkdát, azért mondom.

2017. aug. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Ne várj vele! Nyugodtan mondd el nekik! Én először a csoporttársaim előtt vállaltam fel, és nem bántam meg. Rengeteg támogatást kaptam tőlük, még olyanok is megbékéltek vele, akik alapvetően nagyon konzervatív beállítottságúak. Sokat változhat az emberek világképe, ha a közvetlen környezetükben tapasztalják meg, hogy egy meleg ember is pont olyan mint bárki más.
2017. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mármint próbáltam megváltoztatni magamat, próbálkoztam lányokkal. Nem jött össze :(:)


Tartok egy kicsit az egésztől és persze könnyű azt mondani, hogy "na majd most bevallom...", de amikor lenne rá alkalom vagy mondjuk a lányok a téma, akkor soha nem sikerül elmondani.


Félek az egésztől...

Ilyenkor sajnos mindig az ugrik be, hogyha bevallom nem tudom visszavonni.


Én még éppen gimnazista vagyok. 5-600 ember legalább jár ide...

És kb egy olyan ember sincs aki bevallaná, hogy meleg.

Csak a pletykák mennek meg pl egyszer egy srác szerelmet vallott egy másiknak, stb

(Leszbikus meg biszex lányok meg vannak többen, akik felvállalják.)


Szóval igen... Fogalmam sincs, hogy hogy fogadnák az emberek. :S

2017. aug. 23. 17:17
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, lányok közt is rengeteg van... a te korodban nekem se jött össze. De te tudod, hogy lehet-e valami velük...


Azzal meg, hogy világgá kürtölöd, hogy a fiúk kellenek, mit érsz? Van-e potenciális jelölted kapcsolatra a suliból? Ha meg nem, minek mindenkinek elmondani?

2017. aug. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem az ilyen embereket, mint te kérdező. Mármint minek kéne "idegeneknek" tudniuk arról, kihez vonzódsz meg kihez nem? Nálam az osztálytársak, környéken élők, stb. már bőven nincsenek benne abban a szűkebb rétegben, akiket elég közel érzek magamhoz, hogy ezt is megosszam velük..De biztos velem van a baj. Szerintem a családodon, barátaidon kívül senkinek semmi köze a szexualitásodhoz.
2017. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az osztálytársaim még bőven a barátaim kategória.


Amúgy igen, van potenciális jelöltem, de hát ez még nem biztos:)


Emellett meg nekem eléggé rossz érzés, hogy minden lány barátomra azt feltételezik, hogy a barátnőm és folyton feljön ez a téma.

Plusz a lány barátaimnak is elég aokszor kellemetlen szerintem az egész és sokszor ők sem tudják hová rakni a dolgokat.


Ez meg egy olyan dolog, hogy a suliban a dalnak is 2 füle van és ha pár ember tusja akkor előbb utóbb mindenki tudni fogja, aztán megint csak rossz helyzetben leszek.

2017. aug. 24. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!