Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Coming out? Inkább várják?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coming out? Inkább várják? Vagy ne is csináljam?

Figyelt kérdés

Anyukám tudja, hohy meleg vagyok, neki elmondtam, de a barátaimnak eddig nem nagyon.


Az a helyzet, hogy a környezetem 90%-a liberális és elfogadó, voszont, ha elmondanám nekik akkor valószínűleg azok is megtudnák, akik nem anyira elfogadók.


Az egész környezetemben pár ilyen ember van ebből 2 az osztálytársam (fiúk)

Szeretném az egészet kiadni magamból és nem titkolózni, de azt sem szeretném, hogy ezért bántsanak vagy kerüljenek.


Szeretném az összes ilyem ember véleményét megváltoztatni, de mem megy :(


Szerintetek mit kellene tennem?

Magamaban tartani az egészet és várni vagy merjem elmondani, hogy: IGEN, ÉN IS MELEG VAGYOK és tessék, ítéljetek el, ha akartok...???


Elnézést, ha nem vagyok túl összeszedett, de kezd elegem lenni.

Folyton mindenki a barátnő témát hozza és kb minden barátom aki lány a barátnőm pl az osztálytársaim szerint...

Szóval ja.


És amikor pl a melegekről beszél ez a 2 osztálytársam az is tök rossz érzés :(


2017. aug. 22. 22:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

igen de pont ezért írtam h heteró fiúk is ezerszer jobban értékelik azt aki nyíltan bevállalja és kész, vége a rejtélynek, mint azt aki éveken keresztül titkolózik, ugyanakkor úgyis sejti mindenki ...

szal nem nem, nem úgy van ahogy írod sztem, az én szememben is úgy működik ez, h egy olyan meleg srác, aki nyíltan vállalja és kész, azzal nincs bajom, de az örök titkoskodók kiakasztanak. úgyhogy dehogy ítélnek el, lehet ez egy első reakció, de aztán pár hét kérdése, és inkább értékelik a képes vagy természetesen kezelni.

2017. aug. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!