Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális aktív pasik itt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális aktív pasik itt?

Figyelt kérdés

Olyan érdekes, hogy míg az átlagos meleg randioldalakon alig van épeszű, tartós kapcsolatot kereső normális aktív szexuális szerepű pasi, addig itt a Gyakorin elég sok normálisan válaszoló, értelmes aktívat látni a válaszolók között. Most a szemem káprázik, vagy tényleg vannak itt normális aktív pasik? (Jó, persze a névtelenség álarca mögé akárki bújhat. De én naiv vagyok).

34 F/p



#meleg #aktív #normális #káprázat #érdeklődés #naivitás



2017. aug. 23. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akadnak normális bi pasasok is
2017. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Hát szerintem is ritka a normális, sajnos a legtöbb meleg csak dugni akar. Sokan ezt nem is rejtik véka alá. A passzív fiúk közt is gyakori, közülük szerintem sokan nem is melegek hanem inkább sub hajlamúak, és az aktívval élik ki a megalázottság utáni vágyukat.
2017. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Nevtelenul, kep nelkul lehet hogy nornalisnak tunnek, de szerintem eleg kicsi az esely arra, hogy jol neznek ki.
2017. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azért itt sem túl könnyű, bár én meg passzívot keresnék, de nincs Kiskunfélegyháza közeli.
2017. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én aktiv vagyok, és szerintem a modorrommal sincs gond. Még se találok magam mellé normális partnert. És tudod miért nem? Mert mindenki a 18-25 éves pasikat keresi, áki meg már túl van a 45-ön, az mehet a darálóba.
2017. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tyrrell: Ízlések és pofonok. :)


#2 Igen persze ez is egy opció, mert a passzívok sem szentek, viszont a saját tapasztalatom az amit a kérdésem alá írtam, hogy itt valahogy értelmesebbnek tűnnek és nem dugógépeknek, bár ez ugyebár emberfüggő.


#3 A "jól nézünk mi ki" kategória ugyebár egyéni ízlés kérdése, hiszen mindenkinek más-más típusú pasi tetszik.


#4 Szerintem viszont mindenhol lehet találni passzívot Kiskunfélegyházán is, ugyanis sokkal de sokkal több passzív meleg van, mint aktív.


#5 Ne hidd el azt amit a netes húspiac mondd, hogy 30 felett nincs élet, hidd el, hogy van!

Aki csak a testi örömöket üldözi, az keres tizen-huszonéveseket. De negyven felett is van ám élet, és sok pasi sokkal sármosabb éretten, mint "kisfiúként"! A külföldi macioldalak tele vannak jóképű őszülő halántékú pasikkal! (Okay, ott is biztos vannak kamusok, mert belefutottam nem egybe, de valahogy szerintem a külföldiek mentalitása más,mint a magyaroké...)

Szóval kedves válaszoló: Sose add fel, én hiszek abban, hogy mindenkinek megvan a maga társa! A megfelelő időben meg meg is érkezik az életébe (vagy nem...sajnos ez is egy opció).

2017. aug. 23. 15:41
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szia, bár fiatalabb vagyok nálad, de normálisnak, jóképűnek, sportosnak mondanám magamat. Ha lenne kedved ismerkedni írj :) 24f
2017. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Kedves vagy köszönöm, de már nem ismerkedem interneten. :)
2017. aug. 23. 17:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy nem ismerkedsz már az interneten, bár ezzel a kérdéssel is azt tetted...

Viszont ha gondolod, írj nyugodtan privátot!

35/m/A

2017. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj itt hogy az ismerkedések nem sokáig tartanak csak képküldözgetésig meg vágyakozásig, tökmindegy hogy hetero, meleg,.bi vagy bármi

Bi-ként írom ezt de ugye nem is ilyen oldalakon kellene

2017. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!