Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális aktív pasik itt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális aktív pasik itt?

Figyelt kérdés

Olyan érdekes, hogy míg az átlagos meleg randioldalakon alig van épeszű, tartós kapcsolatot kereső normális aktív szexuális szerepű pasi, addig itt a Gyakorin elég sok normálisan válaszoló, értelmes aktívat látni a válaszolók között. Most a szemem káprázik, vagy tényleg vannak itt normális aktív pasik? (Jó, persze a névtelenség álarca mögé akárki bújhat. De én naiv vagyok).

34 F/p



#meleg #aktív #normális #káprázat #érdeklődés #naivitás



2017. aug. 23. 10:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazad lehet Tyrell, bár te elég jófej vagy, több eddigi hozzászólásod alapján. Ergo: biztos vállalkoznának páran hogy továbbmenjetek a vágyakozásnál.
2017. aug. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

11. bár nem tudom a neved, de kösz.


De nem siránkozásból írtam, csak szerintem itt tényleg nem éri meg kapcsolatot kialakítani vagyis próbálni. Ezért járkálok el ilyen olyan hirdetésekre ahol legalább a ... megvan hol nővel hol travival.

2017. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!