Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Utcai verekedések során...

Utcai verekedések során mennyire gyakori jelenség egy-egy fog kiesése?

Figyelt kérdés
Pesten tanulok egy éve egyetemen, idáig semmi negatív tapasztalatom nem volt, soha nem probaltak meg kirabolni, belémkötni. (pedig nem tul jo könryeken laktam es sokat jartam haza este) Viszont mostanaban hallok ismerösöktöl történeteket és elgondolkodok, mit tennék ha mondjuk odajönne hozzam 1-2 ember hogy adjam oda a telefonom stb. Hagyni nem akarnám magamat, mert a dolgaimért megdolgoztam és nagyon rossz érzés lenne odaadni pár nyomoreknak akik csak random odajönnek és megfenyegetnek. Nyilvan ha mondjuk 3an lennenek akkor nem lenne értelme verekedni, csak futni lehetne. Viszont a kérdésem az lenne, hogy ha 1-2 ember jönne oda (elég nagy darab vagyok, edzek rendszeresen) akkor szerintetek mit kene csinalni? Attól nem félek hogy sebes leszek, vagy feldagad a homlokom vagy bármi ilyesmi, viszont ha arra gondolok hogy kiütik a fogamat attól nagyon félek..

2015. aug. 17. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Önvédelmi eszköz viselésére még nem gondoltál? Nem mondom, hogy sokkolót hordj magadnál mert illegális, de egy gázspray (én ezt sem ajánlom, mert általában egyszer használatos) esetleg egy zsebkés? Nem kell megkéselned senkit, nem az a fajta vagy (a szövegedből kitűnik, hogy értelmes magyar vagy, aki nem tesz ilyet), de én is hordok kést magamnál, mert ha egyszer betalál 4-5 cigány én gondolkozás nélkül előrántom ha fenyegetve érzem magam. Annyit megér, hogy átgondolják. 22/f. És már nem is kell verekedni.
2015. aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Elöször is köszi a választ!

Késre már én is gondoltam, csak aztan elgondolkodtam , hogy mivan ha csak felbőszíti őket? Amúgy tényleg nem az a fajta vagyok, megmondom őszintén el se tudom képzelni hogy valakit megkéseljek, bár lehet hogy egy bizonyos helyzet kihozhatná belőlem, de az a baj abból meg semmi jó nem következhet.. :/ Mindenesetre megfogadom a tanácsod, régen is terveztem már, ártani nem árthat.

2015. aug. 17. 18:04
 3/9 aikiboxer ***** válasza:
48%

Atyaég...


(1) Pesten semennyivel nagyobb veszély nem fenyeget, mint az ország bármely más részén, és akkor még nem BAZ vagy Szabolcs-Szatmár megye sötét bugyrairól beszéltem... Viszont Pesten sok az ember, lehet segítséget hívni, van hová menekülni, ami mittomén Rakamazon kevésbé sikerülhet...


(2) Kést messziről felejtsd el, az életedet nem védi meg, de börtönbe juttat. Helyette szerezz gázpisztolyt engedéllyel, ha fosó-mosó vagy.

2015. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

legjobb haverom, 16év judó, 10év ökölvívás, tehát mondhatni egy átlag embernél sokkal jobban fel van készülve egy esetleges bunyóra...

Vagy mégsem, szórakozó helyről jött ki, már az utcán hátulról kapott egy parasztlengőt az állkapcsára, ami 2 helyen eltörött, allul jobb oldalt 4 foga kiesett egyből, 5-öt pedig a korházban kellett eltávolítani...

legjobb védekezés, ha nem jársz rossz környéken éjszaka, ha mégis, akkor mindig nézz hátrafelé, és tudj futni...

nagyon kevés az az ember aki jól jön ki egy utcai bunyóból.

2015. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg részeg volt, és hátulról leütötték!
2015. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A felkészültség ott kezdődik,hogy nem parából hanem reflex alapon folyamatosan figyeled a környezeted és úgy helyezkedsz,hogy a taktikai előny lehetőleg nálad legyen.A levert srác valószínűleg összeszólalkozott valakivel és a helyett,hogy számított volna valamire,teljes békével sétálgatott ami komoly hiba volt.
2015. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
haverom nem szólalkozott össze senkivel, nem nézett senkire csúnyán, nemes egyszerűséggel rosszkor volt rossz helyen.
2015. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt mindig sok az okos persze, hogy nem számított rá, mert hátulról kapta te agytröszt. Persze és hordja minden hova magával a gázfegyvert?
2015. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fegyver akkor jó ha tudod,mered is használni. Nem ér sokat a küzdősport mert mindig van aki erősebb szóval legegyszerűbb ha elkerülöd a balhékat. Egyébként nem gyakori a fog kiesés de megtörténhet.
2015. aug. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!