Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal melegek! Ti hány éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal melegek! Ti hány éves korban vállaltátok fel? Mit szóltak hozzá a szüleitek? Mi volt az utóhatás?

Figyelt kérdés

2017. szept. 2. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
15 éves vagyok. Kb. Nyár közepe felé mondtam el anyukámnak, aki másnap rögtön elmondta apukámnak. Előtte 3 közeli barátom és még 1 családtagomnak mondtam el. Nem igazán esik erről szó itthon, semmi különös dolog nem történt. Azóta bátyám és nővérem is tudja. Már nem igazán töröm magamat, hogy titkoljam, ha valaki megkérdezné, akkor mondanám, hogy "Ja, az vagyok." Szóval jól fogadták :)
2017. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Könnyű dolgod volt😐
2017. szept. 2. 22:01
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem mondtam el,és a számból nem is fogják hallani soha sem.


27f

2017. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Még csak 2 barátom tudja, ők elfogadták. A nővérem szerintem sejti, előbb neki fogom elmondani, majd utána a szüleimnek.

18/f/m

2017. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
22 es azt mondtak hogy ugyanugy szeretnek es csak az fontos hogy boldog legyek de jobban feltenek mert tudjak igy nehezebb.
2017. szept. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nem mondtam el.
2017. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy családtagom sem, aki semlegesen/pozitívan reagálna rá. Ameddig nem lakom külön, nincsen saját pénzem, addig én ugyan nem mondok semmit nekik, nem fogok kicseszni magammal :D Én olyanról nem is álmodhatok, mint az 5-ös. Egyébként egy rakat ismerősöm tudja rólam. Utóhatás pedig az volt, hogy végre teljesen őszinte és önmagam lehetek azokkal az emberekkel, akik számítanak nekem.
2017. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
18vagyok jelenleg nem tudják de valószínüleg nem is mondanám el. Apum gyűlöli a melegeket, ha feljön valamiért a téma mindig kellemetlenül érzem magam, pedig nem tudja senki... de akkor is
2017. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Pontosan ez van nálunk is utolsó valaszolo
2017. szept. 7. 22:35
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen már tudtam 15 évesen már a barátaim is tudták 16 éves korom előtt 2 hónapal már a szüleim is tudták és ki basztak xd azóta a páromnál lakom


19/F/P

2017. szept. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!