Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol tudnék mozgássérült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék mozgássérült melegekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én magam is mozgássérült vagyok, és meleg. Két járóbottal tudok közlekedni. Nagyon szeretnék már ismerkedni, arra gondoltam, hogy először könnyebb lenne hasonló cipőben járó emberekkel. Volna néhány ötletetek?

2017. szept. 3. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nincs külön olyan oldal, hely, ahol mozgássérült ÉS meleg emberekkel lehet ismerkedni. Így marad az, hogy csak az egyik "kategóriában" keresgélsz.

Meleg társkereső oldalak

Fórumok

Helyi szervezetek

2017. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem fogsz külön platformot találni, túl kevés embert érint. Én több évnyi társkeresőzés alatt amúgy egyetlen mozgássérült fiút láttam.


21/F

2017. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én voltam mozgássérült fiúval egyszer. Ha jóképü vagy és jófej szerintem nem fogja érdekelni olyan srácokat akik nem annyira felszínes s...ggfejek.
2017. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Állítólag jóképű vagyok. :D
2017. szept. 3. 16:11
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Te írtad ki az elöző mozgássérült meleges kérdést?

Mert ha nem akkor:Itt az oldalon.

2017. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Regisztrálj fel társkeresőkre, normális embereket nem fogja érdekelni hogy van ez a problémád.
2017. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is régi álmom mozgássérült fiúval ismerkedni, ha gondolod írj :)
2017. szept. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Én is mozgás sérült vagyok,az egyik meleg társkeresőn több képpel vagyok fent ahol látszik. Igaz szintén mozgás sérülttel még nem,de amúgy elég sok partnerrel sikerült megismerkednem.
2017. szept. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!