Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akinek volt több férfival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt több férfival élménye, hogyan sikerült összehozni? Hogyan tudta elintézni?

Figyelt kérdés

Tehát groupen-t hol sikerült összehozni? Hol találtatok egymásra? Hányan voltatok? Milyen felállásban? Hány évesek voltatok?

Esetleg tapasztalataitokat is megosztanátok? Lehet privátban is.



2017. szept. 4. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos még nem voltam ilyenbe.

Pedig passzívként végig szopnám az egészet.

2017. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nekem úgy sikerült hogy kavartam egy fiúval akinek a fiúja régóta vágyott egy háromas kalandra csak nem találtak olyat aki megbízható lenne. Ők régóta együtt vannak és tudták az én korábbi kapcsolataimat is. Felmentünk az ő lakásukra és ott voltunk, ez tavaly volt és én 22 voltam.
2017. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Egy ismerősöm elvitt bográcsozni egy meleg társasággal.9-en voltunk,csak az volt kissé gáz,hogy én 17 voltam,ők 40-50 között.
2017. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Esetemben anno össze jöttem egy bi hapsival aki felvetette a hármas felállás lehetőségét szintén egy nős sráccal amiben persze örömmel benne voltam! Mivel mindhármónknak voltak előző kapcsolatai így a hármas hét fősre növekedett, ahol mindannyian biszexek vagyunk, és a mai napig tartjuk a kapcsolatot. Persze az időpont egyeztetés miatt ritka talán évente kétszer vagyunk jelen mind a heten, de a 4-5 fős felállás gyakoribb. Huszonévesen kezdtük, ma már 3* vagyunk, és oltári nagy szexcsatákban van részünk
2017. szept. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És hány éve a legfiatalabb?
2017. szept. 5. 14:40
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
legfiatalabb 30,legidősebb 33
2017. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!