Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Ti hogyan kezelitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti hogyan kezelitek, ha egy lány nyomul rátok, vagy megpróbálnak összehozni titeket egy csajjal?

Figyelt kérdés
Haverjaim kitalálták, hogy szereznek nekem barátnőt, annak ellenére, hogy megmondtam nekik, hogy ez ilyen dolgaimat én intézem. Emellett, három, egymástól teljesen különálló csaj kezdett el hajtani rám. Barátnak tök jó fejek, meg bírok őket, de ők szerintem többet akarnának:/ nem tudja rólam senki, hogy meleg vagyok, mit lehet ezekkel a dolgokkal kezdeni?
2016. aug. 30. 00:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
1%
Légy a csajokkal ordas nagy bunkó. Soha többé nem fognak zaklatni téged.
2016. aug. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%
Mond hogy kályha meleg vagy
2016. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
12%
Pattinsd le a csajt. De ne kedveskedve, legyél vele nagyképű. De ne sértegesd, csak legyél beképzelt.
2016. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Legyél velük kedves, és segítőkész puha p.cs, és pillanatokon belül barátnak fognak tartani. És ezt most nem viccből írom :)
2016. aug. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Alapból sem vagyok bunkó, szóval nem is tudnék ok nélkül az lenni senkivel. Igen, a 4es taktikáját követem, remélem működik xd
2016. aug. 30. 00:45
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. Kétlem, hogy a csajok lépni fognak, általában ezt neked kell megtenned. Szóval egyszerű a dolog, ne lépj feléjük semmit sem. Legyél távolságtartó.
2016. aug. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
13%

Kezdj el viszontnyomulni, de ilyen idegesítő módon, cseten kezdj el hülyeségeket irogatni és lehetőleg sokat. Kérdezz olyanokat pl., hogy "úgy érzem én már nagyon kötődöm hozzád, lehet, hogy szeretlek", és utána ezt még sulykold, szinte már túlzóan. Próbáld azt éreztetni, hogy nem vagy teljesen százas, és teljesen rákattantál, olyan szinten, hogy más már nem is érdekel.


Ha ügyesen csinálod, 3 napon belül felszívódnak :)

2016. aug. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Ha meleg vagy akkor merd beismerni, ne csak itt névtelenül......
2016. aug. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Had én döntsem már el, hogy be akarom-e ismerni. Ez úgy hangzott, mintha a nagymama vázáját törtem volna össze, és nem merném felvállalni. Szerintem marad a barát szerep rendíthetetlen játszása. Haverjaimmal nem tudom már csak, hogy mit kezdjek.
2016. aug. 30. 01:11
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mennyi gyökér válasz érkezett a kérdésre basszus. Intézd el annyival, ha feljön a dolog, hogy te nem szeretnél tőlük többet barátságnál, mert úgy érzed, hogy nem működne. Nem kell elmondani a teljes igazságot, de nem kell megjátszani se magad vagy hazudni.
2016. aug. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!