Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első randin gyakori a csók?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin gyakori a csók?

Figyelt kérdés

Ha mind a kettő személy bejön egymásnak akkor adott ,h csókolóznak is mondjuk a randi végén ?


De mi van,ha nem lesz csók akkor lehet ,h nem jön be az egyik fél a másiknak?Vagy csak nem érzi alkalmasnak a pillanatot netán lehet ,h mind a ketten visszahúzódóak?

Ha bejönnek egymásnak hanyadik randi után történik meg az első csók?



2017. szept. 4. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Első randin meg... a páromat. 10 éve együtt, imádom, állítólag ő is engem. Nem ezen múlik szerintem.


(ja igen, több faxon/puncin túl voltunk már azelőtt)

2017. szept. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én semmiképpen nem szeretnék szexelni első alkalommal,eléggé zárkózottá váltam egy ideje,és az érzéseimet sem szeretem kiadni egyhamar nem ,h szexelni k.b 1,2 órás ismeretség után :/

Persze nekem is volt már régebben ,h első alkalommal már történtek dolgok,de most nem akarok ebbe a hibába esni egy teljesen hagyományos udvarlós ,randizós dolgot szeretnék megélni.

2017. szept. 4. 22:57
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Értem.


Bár amit írtam, az nem 1-2 órás ismerettség volt, mondjuk nem sokkal több.


400 km-et vezettem (hajnalban indultam, én ötletem volt) és egy egész napot töltöttünk el együtt. Hagytam, hogy körbevezessen... aztán így alakult. Egyikünk sem gondolta volna, hogy ez lesz, hasonlóképpen álltunk a dolgokhoz, mint most te.


Első randin nem gond ha nincs csók. Legalábbis szerintem. Érezzétek jól magatokat és majd kiderül mi lesz a folytatásban. Ennyi.

Ne görcsölj rá, húzd meg (magadnak) a határokat, némi engedékenységgel, ha úgy van, nem azt mondom, hogy... de alakulhat úgy is, mint az én esetem, ha érted mire gondolok.

2017. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Nálam gyakori. Egy csók belefér első randin, ha alkalmas a hely,pillanat es tényleg nagyon vonzódunk egymáshoz. Szex az kizárt.
2017. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Én az első pasimat az első randin leszoptam

A második pasimmal az első randin szexeltünk is

Kinek mi:)

2017. szept. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Legyen csok,ugy a legjobb es legfelejthetetlenebb
2017. szept. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Csók nőkkel:)
2017. szept. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!