Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Holnap lefekszem egy sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lefekszem egy sráccal akinek 22 cm farka van viszont én szűz vagyok, nagyon fog fájni?

Figyelt kérdés

Én vagyok a passziv

És azt már megbeszéltuk h sikosítot es gumi lesz

De szerintetek ugyis fog fájni egy szűz srácnak?


2017. szept. 7. 17:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem tágítod magad, utána nehezen fogsz tudni majd ülni :D.
2017. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Hát 22 centi az hatalmas. Még punciba is. Amúgy a vastagságától én jobban tartanék mint a hosszától. Amúgymeg függ attól is hogy mennyire türelmes veled a fiú, hogy nem állat módjára dönget-e és attól is hogy te mennyire kívánod a f*xát fejben.
2017. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hát ugy beszéltük meg hogy az elején legyen nagyon gyengéd

Aztán ha birom akkor mehet

Hidd el nagyon kívánom😁

2017. szept. 7. 17:29
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Kettes vagyok. Ő a párod amúgy? Majd mesélj milyen volt. Én is nagyon rá vagyok gerjedve a témára, csak nekem sajna nincs senki.
2017. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem a párom

Csak dumáltunk

Aztan megbeszéltuk h legyen😁

2017. szept. 7. 17:33
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem lebeszélni akarlak, de azért gondold át.


Ha egy olyan emberrel csinálod, aki nem szeret és akit te sem szeretsz... Nem biztos, hogy jó lesz.


Hiába bármilyen gyengéd, egy kapcsolat azért más és egy kapcsolatban a szex/az első is más.


22 centi elég nagy, főleg, ha vastag is.

Szóval igen...

2017. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is gondold át.


Tegyük fel fájni fog és meggondolod magad. Ha nem dughat meg mi lesz a reakciója? Eléggé ki tudnak az aktívok ilyenen akadni.

2017. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
menni fog, csak ne gorcsolj ra, nekem sajnos nem jutott 22 centis aktiv :(
2017. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Azért a hossz sem mindegy, ha nagyon mélyen van nagyon tud hasítani... mert ugye el is érhet olyan szakaszt ahol a végbél már elkanyarodik... csak óvatosan!!
2017. szept. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
0%
"mert ugye el is érhet olyan szakaszt ahol a végbél már elkanyarodik" Áruld már el, hogy ezt melyik anatómia könyvben olvastad! Mert a három kötetes, többezer oldalas Szentágothai Funkcionális anatómiában én ilyet nem láttam.
2017. szept. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!