Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mindketten aktívak vagyunk és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindketten aktívak vagyunk és így veszekedés van, hogy ki kerüljön passzív szerepbe?

Figyelt kérdés

Évek óta szerelmes vagyok a legjobb barátomba és egy ideje már átalakult a barátságunk valami többé. Szóval kapcsolatban vagyunk 2,5 hónapja. De még csak petting volt mert az a helyzet hogy mindketten aktívak vagyunk és nem akarja ő sem és én sem,hogy passzív szerepbe legyünk. Tudtuk hogy ebből baj lehet de azthittem majd engedi nekem..és ő is azthitte,hogy én majd hagyom,hogy megdugjon. De nem szeretném,nem hoz ez izgalomba. Petting során már többször is próbáltuk egymást rá vezetni,hogy akkor valaki adja be a derekát,de mindig én voltam az aki rosszul jött ki az egészből. Miért? Mert voltam már passzív is. Kár volt megtudnia. Nekem az akkora élvezetet nem nyújtott. Jó volt csak az aktív szerep az ami teljesen felhúz és felizgat. Olyan már mintha engem okolna a kialakult helyzetért. Szinte komikus az egész ágy jelent vagy ahol éppen egymásnak esünk, mert azért harcolunk hogy végre a másik engedje hogy..Már két napja nem volt petting sem inkább,mert annyira feldühít hogy nem tudok koncentrálni. Ő is szerintem így érez,konkrétan megütött amikor ő akart felém kerülni és próbált meglágyítani aztán úgy hatni rám,hogy dominánsabb akart lenni. Szóltam neki hogy szálljon le rólam erre a hátamba boxolt és rám förmedt aztán csak veszekedtünk. Nagyon szeretjük egymást de most hogyan tovább? Nem akarom elveszíteni ezért..Mit lehet csinálni ilyenkor? Nekem a petting kevés..

27/f éves én 21/f.


2017. szept. 16. 09:27
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Még annyit,hogy rá nézesre,személyiségre úgy amblokk a barátomra előbb mondható,hogy ő az aktív a dominánsabb fél. Külsőre is nagyobb nàlam magasabb,izmosabb nem ilyen vékony srác mint én. Férfiasabb nálam és..ő sosem fog passzív lenni az 100%. De én sem akarok már az lenni. Amúgy 3 éve ismerem.
2017. szept. 16. 09:34
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

csináljátok felváltva, nem halsz bele ha esetleg kipróbálod vele is hogy milyen ha passzív vagy.

Vagy sehogy, aztán csak veszekedés, és külön mentek

2017. szept. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem le kellene ulnotok es megbeszelni. Es az elozonek szerintem.igaza van felvaltva kellene, minel elobb beszeljetek meg mert csak konfliktus lesz. Ha igazan szeretitek egymast akkor mennie kellene :)
2017. szept. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Dugjatok meg közösen egy harmadikat
2017. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
dugjatok meg engem
2017. szept. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Egy idő után rendszeres lesz a testi fenyítés, és vagy szakítasz, vagy behódolsz. Ez egy agresszív állat, nem "aktív" meg "domináns".
2017. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Egesz hiheto volt a megutos reszig. Ha igaz, akkor meg hlyek vagytok mindketten. Ket aktiv es ket p kapcsolatabol soha nem lesz jo kapcsolat. Ti annak ellenere belementetek, hogy ez nyilvanvalo volt. Akkor egyetek, amit foztetek. Majd legkozelbb jobban valasztotok part.
2017. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Vagy egyezzetek ki, hogy felváltva, vagy keressetek egy passzív srácot harmadiknak.


Vagy marad az önmegtartóztatás.

2017. szept. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
Pisztoly párbaj. Amelyikőtök megdöglik, az lesz a passzív.
2017. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ebből soha nem lesz kapcsolat...


Mi is mind ketten aktívok vagyunk de mi leültünk megbeszélni hogy szexnél felváltva leszünk (és nem úgy hogy egyik nap te másik nap én hanem egy aktusnál mindketten) Mára már el se birom képzelni azt hogy miután megdugtam a párom elélvezés elött ne dugjon ő meg és ne úgy élvezzek el vagy fordítva. Van olyan hogy elkezd dugni mikor elmenne kiveszi és gyorsan beleül én mikor belé élvezek a meleg ondótól ami benne van azzonnal elmegy... Alig akar leszálni rólam

2017. szept. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!