Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lelki segély melegeknek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelki segély melegeknek?

Figyelt kérdés
Elég kemény a családi helyzetem és nagyon sok problémám van ami leginkább a melegségemmel függ össze.Találtam egy segélyszolgálatot de nem tudom hogy foglalkozik e ilyenekkel és pénzbe kerül e, stb. Tudtok ilyen vonalakat vagy vonalat ami főként a melegekkel foglalkozik és tudnak tanácsot adni a helyzetemmel kapcsolatban?

2017. szept. 17. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
A segélyszolgálatok általában nem fizetősek.nem tudok mondani kimondott segélyszolgálatot melegeknek.irj privbe !
2017. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
a háttértársaság oldalán vannak elérhetőségek lelkisegély szolgálathoz
2017. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
2017. szept. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Szia.

A 3-as már írta amit írni akartam úgyhogy nem írom le még egyszer.

Ha van kedved írj rám egyébként.

A gyakori a legjobb lelkizős oldal.Sok(vagy kevés a kérdéstől függ) ember van aki segít és ha családi vagy párkapcsolati... problémája van valakinek amit már nem bír magában tartani simán megbeszélheti valakivel aki még segít is és tanácsokat ad vagy azt mondja hogy nem tud segíteni.De általában minimum 1 ember mindig van aki ténylegesen tud segíteni.

2017. szept. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

Ha szeretnél beszélgetni bármiről, akkor szívesen fogadom a privát üzeneted. Hivatásomból napi szinten foglalkozom emberekkel és pszichológiát is tanultam, tanulok, ráadásul sok nehézségen én is átmentem, valamint meleg vagyok. :)

23/F

2017. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!