Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szoktatok börtönől fantáziálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok börtönől fantáziálni? Hogy bevagytok zárva ( már ez is magában nagyon izgató) és nagy izmos férfiak tesznek magukévá minden nap? Beteges?

Figyelt kérdés
2017. szept. 18. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Szoktam erről fantáziálni. Izgatnak a bilincs, rácsok, bezártság. Az izmos és intelligens pasik nagyon bejönnek.
2017. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Engem is nagyon izgat a dolog. Szerintem egyáltalán nem beteges.

Főleg az a rész hogy akaratom ellenére a zuhanyban lehajolok a szappanért és valaki ... vagy a cellámban éjszaka bejön vagy 3-4 nagy darab izom kolosszus, hatalmas doronggal rám kényszerítik magukat.

2017. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Igen, imádnám ha nagy dákójú, szőrös roma kanok, arab vagy fekete pasik szexrabszolgája lennék a rácsok mögött. Az se lenne baj, ha egész nap négykézláb állnák és sorba bele ürítenének a fenekembe. Esetleg lefognának, és az öklüket is belém nyomnák :)))
2017. szept. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
3# Egy rugóra jár az agyunk :)
2017. szept. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Én is nagyon sokat fantáziálok ilyen dolgokról. Kedvencem lenne, ha a zárkatársakat egymás után kéne szájjal kielégítenem. Nem beteges, csupán van bennünk egy kis szubmisszív hajlam.
2017. szept. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!