Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek már, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek már, hogyha egy félénk, visszahúzódó pasi becsajozik, utána hirtelen átmegy nagymenő vagányba?

Figyelt kérdés

Már sokszor láttam ilyet, legutóbb tegnap. Volt egy régi osztálytársam, az a típus, akit bottal sem piszkálnának a nők - lányos hangú, vasággyal együtt 50 kg, minden szó harapófogóval kellett belőle kihúzni, esetlen, teszetosza... Jó pár év után láttam tegnap egy falunapon(egy elég jó nővel kézenfogva): ecsetfej, napszemüveg, márkás ruhák, cigi a szájában - alig ismertem rá. Csak köszöntünk egymásnak, de majd leesett az állam, annyit változott. Az extravékony alkat még most is megvan, de egy önbizalommal telt pasit láttam, egy igazi vagányt. Anno a suliban mindenki csak beletörölte a lábát, most meg ez... hihetetlen. Biztos, hogy a csajszinak elég nagy köze van ehhez az egészhez.


Ti is láttatok már ilyen "pálfordulást" egy korábban nagyon félénk, tutyimutyi pasinál? Egy nő ilyen mértékben fel tudja turbózni az önbizalmukat, hogy totál az ellentétükre képesek változni?



2017. júl. 2. 16:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
De ha elhagyják, mi lesz? Visszavedlik nyomiba?
2017. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1 Nem hiszem, szerintem már beletanult a csajozás művészetébe, ez a kapcsolat adott neki egy olyan löketet, hogy ha esetleg majd véget ér, ezután sem lesz többet gondja vele.
2017. júl. 2. 16:18
 3/19 anonim ***** válasza:
Saját magamon láttam a pálfordulást, csak nem a gerinctelen patkány verziót. Én is nagyon esetlen voltam, hosszú haj, vézna, lányos hangú, szemüveg stb stb Aztán ahogyan haladtam engem társaság változás változtatott meg. Sokkal jobb a hajam, normális ruhák, igényes megjelenés, a szemüveget kontaktlencsére elhagytam stb... Nem rég pedig aki akkor elhajtott csaj, és nagyon rondán bánt velem, most én utasítottam el, így 4 év távlatában. Hát igen, sokat tehetünk külsőnk, és a jobb megjelenés érdekében akár saját magunk, de nem feltétlen a nő áll a hátterébe. Lehet megelégelte, megváltozott stb
2017. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Ha azért visszahúzódó és csendes, mert önbizalomhiánya van, akkor lehetséges. Nyilván megjött az önbizalma attól, hogy lett csaja és előjött az igazi énje.
2017. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát, én ebben nem hiszek. Nekem voltak a suliban "bully"-jaim, ha együtt voltak hárman, akkor piszkáltak, ha egyedül láttam az egyiket, oda se szólt.


És sok párkapcsolatban látom ezt, hogy baromira egymásra támaszkodnak az emberek. Van egy olyan barátom, aki a párja nélkül egy üdítőt nem mer kikérni, csak ha ketten mennek oda.

2017. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én nem vettem még észre mackó :/

Mesélsz róla? :(

2017. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Soha nem figyeltem ilyesmit, de mindenki úgy él ahogy akar.

Sok minden jó az önbizalomnak nem csak 1 nő.

2017. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én anno szintél kis beszari voltam, de egy házibuliban piásan nagyon jól sikerült elbeszélgetnem egy csajjal, akivel egyébként semmi nem is történt köztünk, de mégis, eddig fostam hozzászólni is a csajokhoz. Azóta egyáltalán nem félek, képes vagyok eldumálni velük, úgy, hogy felkeltsem az érdeklődésüket... Bár bevallom továbbra is szűz vagyok(minden téren), de önbizalommal teli, és ezen hamarosan változtatni szeretnék. De ettől még nem adtam fel az erkölcseimet, ne leszek sose az aki kihasználja a nőket, és igazából, hogy ilyen lettem, még nem változtam meg belül. Továbbra is ugyanaz maradtam, de képes vagyok helytállni olyan helyzetekben, amibe eddig bele se mertem menni. A bulikban simán eltáncikálok bármilyen csajjal, aki hagyja magát. Eddig nem az hogy csajjal nem táncoltam buliban, de még nem is táncoltam, hanem áltam egyik sarokban, bólogattam, és nézelődtem :D

De egyébként igen, azt mondom, egyetlen sikerélmény képes az önbizalmat az egekbe dobni, csak valakinél ez egoizmust is kivált (talán nálam is? )

2017. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem gondolkodom ilyesmiken és javaslom, pucold ki az elmédet, hogy ne legyen tele szeméttel. 🙄
2017. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

persze hogy láttam, a 2 legjobb haverom teljesen megváltozott: márkás ruhák, menő napszemüveg, menő frizurák, nagy hang társaságban, önbizalom, úgy hogy egyiknél se voltak ilyenek a csajuk előtt.


És magamon is észreveszem, hogy már csak a jó esély is nagyon megdobja az önbizalmamat, és a kedélyállapotomat.


Ez mindig is így volt. De gyakran fordítva is működik, bár a nők annyira nincsenek erre rászorulva, nekik ott van a facebook és az instagram.

2017. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!