Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Férfiprostikhoz inkább aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiprostikhoz inkább aktív vagy passzív beállítottságú vendégek járnak?

Figyelt kérdés
Nincs egyáltalán ezzel kapcsolatos tapasztalatom, csak eszembe jutott valamelyik nap a dolog, és kíváncsi vagyok. Szóval melyik a jellemzőbb, ilyen helyeken általában a hivatásos pasi az, akit megdugnak, vagy ő dugja meg a vendéget? Vagy változó, egyszer így, egyszer úgy, mindig az adott vendég igényei szerint? Esetleg van olyan hivatásos, aki kifejezetten egyik vagy másik szerepre specializálódik, tehát mondjuk mindig ő az aktív, és kimondottan csak passzív kuncsaftokat fogad?
2017. szept. 26. 05:24
 1/4 anonim ***** válasza:
4%
ferfiprostikhoz nok jarnak...
2017. szept. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Van ilyen meg olyan is.
2017. szept. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Inkább passzív vendégek járnak szerintem.
2017. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

Szia. Van aki vállal mindkettőt, van aki csak passzívakat. Akihez én járok pl.csak nőket vállal,de ahol ezelőtt voltam nőket és passzívokat vállalt vegyesen.Azt mondta elég sok passzív megfordul nála. Egy meleg barátom azt mondja aktívak ritkábban járnak és főleg szub beállítottságú személyt keresnek.

23/L

2017. szept. 28. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!