Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak nagyon magas,2 méteres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak nagyon magas,2 méteres vagy magasabb meleg fiúk?

Figyelt kérdés

Nem ismerkedésből kérdezem, csak érdekel, hogy vannak-e.

191 cm vagyok, és nagyon vágyok a lány szerepre, arra hogy egy nálam sokkal magasabb fiú passzívja lehessek, de ez a magasságom miatt nemigazán kivitelezhető.


Meg eleve furán néz ki, hogy 2 méteres fiú, és mégis meleg. Vannak ilyenek?


2017. szept. 26. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ismerek kapásból két fiút aki karcolja a két métert és meleg.
2017. szept. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem 199 centi felett mindenki heteró. Ez köztudott.:-)
2017. szept. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Én dugtam már 17 éves kosárlabdás srácot, majdnem két méter volt. Persze ágyban fekve meg kutyapózban dugtam, nem állva. :-D
2017. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
197 centi magas vagyok, a barátom 196 centi :)
2017. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem, hogy a magasságnak köze lenne a szexuális orientációhoz. Szóval a két méter felettiek között is arányaiban pontosan annyi meleg van összességében, mint az átlagos vagy alacsony fiúk között. Az persze más kérdés, hogy két méter feletti srácokból alapból kevés van, úgyhogy nehezen fogsz találni ilyet. ;)
2017. szept. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Körülbelül 198 cmmagas vagyok és 18éves bisex😁
2017. nov. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!