Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Így van esélyem pasit találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így van esélyem pasit találni komoly kapcsolatra ha én egy aszexuális, nagyon lányos, nagyon magas, eléggé vékony, érzékeny vagyok?

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 01:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
18/f
2017. márc. 14. 01:29
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van esélye találni valakit. Néha meglepődünk egy-egy pár láttán, és elképzelni se tudjuk, hogy kerültek össze, miért vannak együtt. Miért ne lenne esélyed?!
2017. márc. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Természetesen van esélyed. Mindenki megérdemli, hogy rátaláljon a párjára. Te sem vagy kivétel. Ahogyan az előttem szóló is írta, sokszor meglepődhetünk egy-egy pár láttán, hogy mégis hogyan kerültek össze. Valószínűleg ezeknél a pároknál sokkal fontosabban az igazi emberi értékek és valós érzelmek, a külsőségeknél. Simán megtalálhatod te is a szerelmet, semmi probléma nincsen veled.

Fel a fejjel és sok sikert a párkeresésben.

2017. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

*sokkal fontosabbak

Utolsó voltam.

2017. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert 3 éve próbálkozok de semmi. Az összes létező meleg oldara regisztrálva vagyok ..
2017. márc. 14. 16:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, valaki korábban, valaki később talál rá az igazira. 3 év párkapcsolat nélkül nem jelenti, hogy nem is lesz;)

Csak fel a fejjel és hidd el, rád is rádmosolyog a szerelem idővel. Addig élvezd a szabadlétet és "éld ki magad" ;)

#3 voltam.

2017. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg heteró lányként keresek fiút, így, hogy aszexuális vagyok.. na ez sem könnyebb, sőt.. :) De ne add fel, simán lehet esélyed. Sok sikert! :)
2017. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Nos szerintem a szex nem minden, ha a személyiséged és a külsőd megfog valakit, el fog tudni fogadni így is.


Ha gondolod beszélgethetünk :)


Egy szintén lányos, vékony, érzékeny 19 éves fiú

2017. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha aszexuális vagy, akkor miért a meleg oldalakon próbálkozol? Aszexuális társkeresők is vannak.
2017. márc. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak épp olvastam ezt a kérdés - tudom kicsit megkésve - és nem fogom megválaszolni se, de azt szeretném elmondani, hogy már csak olvasni is nagyon öröm volt számomra. Bár nem harmincévente, hanem napi harmincszor olvasnék ilyen mondatokat, a sok f szát mutogató, semmi másra nem képes csodagyerek helyett! Aranyos lehetsz.


(Előző válaszoló: fizikailag lehet, hogy aszexuális, testi vonzalom nincsen, de érzelmileg a fiúkat szereti.)

2017. ápr. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!