Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés volt először szopni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt először szopni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 27. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Amikor csináltam jó volt, de utána szégyelltem
2017. szept. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem fura volt, féltem, hogy nem csinálom jól, de a barátom megnyugtatott. És utána kicsit nem mertem egy ideig a szemébe nézni, fura volt. Mára már nincs ilyen persze, közben is szívesen ránézek a barátomra, az még jobban izgatja.
2017. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Finom. Abba sem akartam hagyni. A páromé a legszebb.
2017. szept. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nagyon jó volt. Elősszőr nagyon féltem, de hamar ellazultam.
2017. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Sokkal erotikusabb volt, mint gondoltam.

Kőmerev lettem odalenn. Amit a srác kiszúrt, és a lábával elkezdett izgatni gatyán keresztül. Én erre beledurrantam a gatyámba, a srác meg telespriccolta a számat.

2017. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Amikor először felmentem a pasim lakására, 18 voltam, mondta hogy előzsör én zuhanyozzak, és menjek az ágyba.

Megvártam, és jött...a gyönyörű testével, magas votl enyhén izmos, vékony, nagy farok, nagy golyók, tátott szájjal néztem és egyszer csak ott volt közvetlen mellettem és csak mosolygott hogy tátott szájjal bámulom. Szoptam egy teljes órán át, aztán eltolta a fejemet és megdugott, de addigra én már elmtentem.

2017. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Isteni jó volt!

Imádok szopni...

2017. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen bezsongattatok ettől a rengeteg izgató sztoritól! Annyira megjött a kedvem egy szép farok kényeztetéshez ... csak sajnos az ilyen bear típust kevesen kedvelik! :)
2017. szept. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Micsoda történetek! Már áll a farkam, bár lenne aki leápolja, és persze én is az övét!
2017. szept. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
nagyon jó!
2017. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!