Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit reagálnátok, ha egy fiú,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok, ha egy fiú, aki tetszik nektek azt mondaná, hogy lefeküdne veletek, de csak azért mert nem talál nálatok jobbat?

Figyelt kérdés
2017. szept. 27. 20:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

22


"Nem akarok olyan szexet, amit ennyire önző szándékok vezérelnek."


Szerinted te nem szó szerint értelmezed a mondatot. Ha valaki ritkán talál csak szexpartnert és ezért leviszi az igényeit, majd azért fekszik le valakivel, mert nem talál jobbat, az szerintem nem önzőség.

2017. szept. 28. 00:20
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Ha tetszik a srác Neked akkor miért ne kalandozhatnál?
2017. szept. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
Végül is ha azt mondja, hogy azért fekszik csak levelem, mert nem talál jobbat, az azt jelenti, hogy amúgy nincs sok esélyem nálla... Szóval beérném azzal amim van.
2017. szept. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Lefeküdni se kell, nem azért mondtam.
2017. szept. 28. 00:53
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
Lefeküdnék vele. Majd utána közölném vele hogy HIV + vagyok. Most már ő is :D
2017. szept. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező azért bántódnak meg, mert ezzeo azt mondod nekik, hogy bénák. Ezzel elnis veszed a kedvüket. Több kedvük lenne olyannal akiknek örök, hogy velük. És azért jó eséllyel találnak is ilyet alkalmi szexre.
2017. szept. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%

Olyan leereszkedő nekem ez a stílus.

Ha ló nincs jó a szamár is.

Hozzám ne ereszkedjen le senki.

Mintha félisten lenne, és neki mán derogál egyszerű földi halandóval kavarni. De a félistenek meg tesznek rá, így rám fanyalodik. Nem kell rám fanyalodni. Vagy ha igen, akkor tartsa meg a véleményét magának. Mert így nekem megy el a kedvem az egésztől.

2017. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

"Kérdező azért bántódnak meg, mert ezzeo azt mondod nekik, hogy bénák"


Nem, ezzel azt mondom, hogy nem tetszenek annyira. Ilyet pedig már mindenkinek mondtak, csak más formában.


És igen, leereszkedő. De mit kéne csinálnom. Én teljesen átlagos fiúnak tartom magam és úgy vettem észre, hogy a korosztályomban a hasonlóan kinéző fiúk vagy magasra teszik a lécet vagy kicsit többet gondolnak magukról. És ezért alig vannak fiúk, akik közül választhatnék. Ez nyilván úgy hangzik, mintha én áldozatnak tartanám magam, de ez így is van.

2017. szept. 28. 19:19
 19/19 anonim ***** válasza:
82%
Én bele mennék.
2017. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!