Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak barátnőt magamnak?

Figyelt kérdés
14éves vagyok, már nagyon szeretnék egy barátnőt, de eléggé szégyenlős vagyok, ha valaki tetszik nem merem meg mondani, eddig egy barátnőm lehetett volna, de amikor beszéltünk hogy járjunk e akkor azt mondtam hogy várjunk egy kicsit mert csak két hete ismertük egymást, aztán nem lett belőle semmi, néhány hét múlva összejött az osztálytársammal, később meg is csalta. (Nem úgy tudta meg hogy tetszik hogy elmondtam neki, hanem osztálytársam mondta el neki. (Vele jött később össze.) Meg a járást is néz m szemtől szembe beszéltük meg hanem azt is facebook ón. :( ) szóval a csajozás nekem nem nagyon megy

2015. szept. 22. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valaki tud olyan oldalt, mint a badoo?

Az 18tól használható.

Nincs 14től használható valahol?

2015. szept. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

neked mint kérdezőnek és az első kommentelőnek is üzenném hogy 14 évesen ne ez legyen már a legnagyobb gondotok

tudom, én is voltam 14 és persze vágyik az ember egy társra de pont olyan korban vagytok amikor az emberek elkezdenek nagyon élni (főleg a lányok)

nem véletlenül nincs 14 éveseknek társkereső

na meg ilyenkor kezdődik az igazi változás, a lányok nőiesednek a fiúk férfiasodnak (remélhetőleg), pár év múlva magatokra sem fogtok ismerni

most koncentráljatok a tanulásra, nagyon fontos

19/F

2015. szept. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Most miért mi történik ha oda mész egy lányhoz? Semmi nem fog megölni.


14 /l

2015. szept. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tool félek hogy meghalok, és nem is attól hogy nemet mond, hanem hogy mit mondjak? Szia tetszel nekem? Azt nem vágom hogy minek kell történnie. Ha igent mond azután meg ha nemet azután...
2015. szept. 23. 14:22
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért telefonról írok.
2015. szept. 23. 14:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha idegen a csaj akkor elsőnek mond meg a neved. Kérdezd meg hogy van e kedve sétálni.........
2015. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És séta közben miről beszéljünk? Bocs ha ennyit kérdezek de én egész életemben szégyenlős voltam :D
2015. szept. 23. 22:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát róla. Hogy mit csinált vagy mit fog csinálni. De alap dolgokat, ja és amit tudni akarsz róla
2015. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. szept. 25. 07:35
 10/11 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha ismerem?
2015. szept. 26. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!