Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk milyen becenév az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk milyen becenév az hogy Plüssmaci? Van olyan akit igy becéz a párja, mit éreztek olyankor?

Figyelt kérdés

#Macikám
2017. szept. 28. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem még párom se volt , ugyhogy nem tudom :( de szerintem nagyon cukin hangzik :D <3 17/f/m/p
2017. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sem volt, szerintem nem is lesz úgyhogy nem tudom. Amúgy érdekesen hangzik.
2017. szept. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Fura,de aranyos.
2017. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Aranyos.
2017. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Én nagyon szeretem, ha engem így becéznek, aranyos, kedves. Én is szoktam Macinak becézni a barátom. Számomra azt jelenti, hogy a párom akit szeretek és legszívesebben vele lennék mindig. ;)
2017. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Hát a plüssmacinak én nem örülnék, nekem az már elég furcsa lenne, de ha nektek tetszik, akkor tökéletes választás. ;)

Mi a párommal nem használunk ilyesfélét, maki, életem ez a kettő játszik, néha van kivétel de az nem állandó becézés.5 éve vagyunk együtt.


Mindenféle becézéskor jó érzés tölti el az embert, hiszen csak neki engeded, ezzel még bizalmasabb, még harmonikusabb lesz szerintem a kapcsolat.


28/F

2017. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!