Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen töltete van ennek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen töltete van ennek a becenévnek?

Figyelt kérdés
Adott valaki, akivel körülbelül három hónapja ismeritek egymást, még nem találkoztatok személyesen, de írásban beszélgettek minden nap, és tök jól elvagytok meg minden, szeretnétek egymást jobban megismerni, és úgy becéz, hogy Husi.

2016. okt. 12. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A személytől függ. Vannak emberek akik lépten nyomon bárkit lebecéznek,új nevet adnak bárkinek, vannak akik meg csak nagyon bizalmas helyzetben mernek becézgetni.


Maga a husi becenévnek számomra inkább kedveskedő,mintsem szexuális töltete van


22ll

2016. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, baráti viszonyban akár személyes akár nem, leszoktam őket husizni.

így azt mondom baráti töltete van. de hát tudjuk a barátságok fejlődnek tovább. :) szval mindenképp pozítív. :)

2016. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán csak kedvesen akar becézni.Nála ez sűrűn előfordul ,hogy csak úgy becézget embereket ?

18l/bi

2016. okt. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3-as válaszoló: Nem tudok erről nyilatkozni.
2016. okt. 13. 18:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Ú, én így hívom a barátomat. :D Szerintem nagyon aranyos, de személyfüggő, hogy ő ezzel bókolni szeretne-e, vagy csak mindenkit becéz.

L/20

2016. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!