Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy férfi rózsaszín inget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi rózsaszín inget visel, azzal arra ital, hogy meleg?

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2017. okt. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
nem, csak divatos akar lenni. bár már nem az...
2017. okt. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Köze nincs egymáshoz a két dolognak. Ez arra utal, hogy követi a divatot, teljesen mindegy hetero vagy meleg.
2017. okt. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

Egy férfi nem vesz fel rózsaszín ruhát.

A haláltáborokban a rózsaszín csillag volt a melegek jelzése. Ez talán elárul valamit.

2017. okt. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Neem. Nekem volt rózsaszín pólóm, nem vagyok meleg. Sem biszex!
2017. okt. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Régen a rózsaszín volt a férfiasság a kék pedig a nőiesség színe. Szűz Mária minden képen kékben van, ha megfigyelitek. Csak a történelemben későbbi szakaszában lett a rózsaszín a homoszexualitás színe.

2017-ben, ha valaki felvesz egy rózsaszín inget, attól nem lesz automatikusa meleg. Elég lemaradott gondolkodásra utal ez :D 28/f

2017. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez talán 60 évvel ezelőtt lehetett így.
2017. okt. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem, hogy miért vannak ezek a sztereotípiák.


Meleg vagyok, de soha nem vennék fel rózsaszín inget.

Az egyik legjobb barátom aki meg full hetero meg simán rózsaszín pulóverben meg ingben jár, meg piros sportcipőben.


Vannak akik szeretik az ilyen 'érdekes' és 'feltűnő' színeket és követik a 'divatot' meg vannak akik nem annyira pártolják ezt.

Ettől nem lesz meleg senki.

2017. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%
Vagy hülye
2017. okt. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Én meleg vagyok passzív, és szívesen viselek rózsaszínt ez a kedvenc színem, és pl a feketét utálom a legjobban.
2017. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!