Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van magyarországon olyan hely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van magyarországon olyan hely ahol sok meleg lakik? Kifejezetten melegek által frekventált hely?

Figyelt kérdés
2017. okt. 4. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Magnum szauna

CoXx Bar

Alterego

Sauna69

2017. okt. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
BP? Nem vok meleg, de ott szinte minden utca sarkon láttam homot, amikor ott voltam. Nem beszélve Pesten még jobban tolerálják is őket, mint vidéken.
2017. okt. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

#2


És mi alapján mondtad meg, hogy meleg? Nem mintha számítana...


2,5 éve élek Budapesten. Nincs több meleg, mint vidéken (jó persze, talán pár meleg felköltözött meg Budapest majd' 10x nagyobb, mint bármelyik város, ezért nyilván arányosan kell nézni), annyi van, hogy picit toleránsabbak az emberek és ezért többen vállalják fel.


Nem hiszem, hogy lennének olyan lakóhelyek, ahol kifejezetten melegek élnek, de ismerkedésre/találkozásra alkalmas helyek vannak.

2017. okt. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

15 éve élek magyarországon és Bp-n de nem hinném hogy itt több a meleg egyet kell értsek az előttem válaszolóval. Én bi vagyok és meleg bárokon kívül nincs nagyon ilyen hely. Vagy ha van én nem tudok róla.


19/L

2017. okt. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2%
Miért mit akarsz ott? Bombát robbantani?
2017. okt. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Vannak belvárosi klubok, étteremek, bárok ahova elég sokan járunk és bár nem kifejezetten meleg klub egyik sem mindig sokan vagyunk szerencsére.

A tütü jó hely volt de szinte ahogy kinyitott be is zárt.

A Bazilika környékén sok jó szórakozóhely van, ahol találhatsz partnert.

2017. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Corvin negyedben és környékén sok meleg lakik. No meg meglepő de csepelen is.
2017. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3%

Corvin negyed környékén sok a meleg?

Én cigókat láttam csapatostul!

Az egész hely a búvohelyekről ismert...:D

Nekem már nincs rá szükségem...

2017. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Zugló :)
2019. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!