Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Két meleg által nemzett gyerek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két meleg által nemzett gyerek?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy létezik egy eljárás amivel 2 azonos nemű ember gyereket tudna nemzeni. A lényeg, hogy az egyik személytől elő lehet állítani őssejtet amiből akár petesejtet is tudnának előállítani, amit ez után meg lehetne termékenyíteni. Sajnos ezzel kapcsolatban több infót nem találtam. Esetleg tudja valaki, hogy csak elvben működik vagy valamelyik országban már legális? Mennyibe kerülhet egy ilyen eljárás? Illetve bármilyen infót ezzel kapcsolatban szívesen elfogadok.
2017. jan. 23. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

És méhe honnan lesz a férfinek? Vagy azt is lehet csináltatni? Meg egyáltalán hogy szülne?

Kíváncsi vagyok én is. Érdekelne a dolog 😊

2017. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 k.laszlo774 válasza:
97%
Ezt ne vedd biztos infónak de eddig sehol sem legális vagy bevett eljárás, elméletben működik azonban gyakorlatban az esély a sikerre még kevesebb lehet mint egy lombikbébi esetében.
2017. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kihordani így se tudná egyik fél sem férfiak esetén. De amíg korábban nem lehetett mindkét fél biológiai szülő elvben lehetséges.
2017. jan. 23. 16:34
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Erről én is olvastam és minket is érdekelne a párommal.Ha valaki tudna tobbet mondani az jó lenen

A kihordást meg egyik barátnőm elvállalná :)

2017. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Talán egy országban legális az egész világon és nagyon gyerekcipőben jár, de a lényeg hogy a férfi egyik sejtjét és egy nő sejtjét amit leradíroznak és rárakják a másik férfi DNS-ét megtermékenyítenek így a gyereknek 3 szülője van, bár kérdéses hogy ilyenkor biológiailag mind a 3 szülő-e
2017. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó:


De akkor kell hozzá nő is mindenképpen? És mindegy, hogy kicsoda, mert annak a petesejtnek a genetikai állományát teljesen "kiradírozzák"; vagy a születendő gyerek elkerülhetetlenül örököl valami tulajdonságot a nőtől is?

2017. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon izgi tema:3 enis olvastam mar az un "3szulos" gyereknemzesrol, nagyon erdekelne h ki mit tud es oszt meg ezzel a temaval kapcsolatban
2017. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Ez engem is érdekel, két lány esetében..Olyankor vajon mit lehetne tenni?

Remélem erre 10-20 éven belül talál választ, az orvostudomány.

2017. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Javítsatok ki ha úgy van,de úgy értelmeztem, hogy nő a megtermékenyítéshez egyáltalán nem kell mert a férfi dns-ből minden további nélkül előállítható a petesejt
2017. jan. 23. 17:22
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Nőire is szükség van csak lerandalírozzák, és rárakják a férfi DNS-ét ill leradírozás után kevesebb mint fél százaléknyi DNS marad meg a női sejten.
2017. jan. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!