Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak olyan fiatal srácok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiatal srácok akik szinte csak az idősebb 40körüli korosztály közűl választanak párt? Miért?

Figyelt kérdés

2017. okt. 6. 14:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Homoszexualitás a kategória
2017. okt. 6. 15:06
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
En 24 vagyok, a pasim 36. Probaltam ismerkedni a korosztalyommal is, de egytol egyig felszines, hulye, es komolytalan fiuk voltak. Igy elkezdtem ismerkedni a 30 felettiekkel es sokkal jobbak a tapasztalataim.
2017. okt. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
38 vagyok,bi. Az érettebbek pontosan tudják mi kell nekik és a partnernek. Szerintem ezt keresik a fiatalabbak...
2017. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

23 vagyok, orvos, a párom 37.

A korosztályomból is volt helyes srác, évekkel ezelőtt, szerettük is egymást mégis vége lett. Máshogy képzeltük el a jövőnket, pedig mi állítólag nagyon szép pár voltunk.

Nem kor alapján döntöttem a sors így hozta, egymásba szerettünk.

Előző pasim 5 évvel idősebb volt.

2017. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Előző párommal is együtt éltem egy parányi lakást béreltünk a belvárosban a Bazilika környékén. 17 évesen tök jó volt, a szüleim engedték, minden rózsaszín volt.

De pár év múlva, átalakult barátsággá, ő külföldre költözött én meg maradtam.

Én most is úgy élek és gondolkodok mint eg y23 éves, imádok bulizni, minden évben megyek a Soundra, ki nem hagynám igaz ez az egyetlen amire megyek a fesztiválok közül ezt a párom unja láthatóan nem érzi jól magát.

Szeretem hogy ő nagyon nyugodt, és határozott, és elvisel engem :)

Hétvégéken bejövünk a belvárosba mert én itt szeretek lenni, kötődök a helyhez, megyünk klubokban, bárokba jobb éttermekbe, hajnalban szoktunk hazamenni.

Vannak gondolkodásbeli különbségek, én pl túl csendesnek tartoma helyet ahol lakunk, de ebben meg én engedek neki.

2017. okt. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én a 40es korosztály vagyok és mostanába amikor ismerkedek fiatalabb srácokkal és meghallják hogy kapcsolatban gondolkozom ,puff 2-3lépés hátra.persze biztos vannak kivételek.
2017. okt. 6. 16:16
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Pedig itt azt olvasom sokan keresnek kimondottan komoly kapcsolatot.
2017. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7es lehet hogy ez tűnik ki de én pont az ellenkezőjét tapasztalom!!!!!sajnos😑
2017. okt. 6. 16:59
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Pedig azt hittem rád fognak ugrani!

Próbálkozz!

2017. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Miből gondoltad 9-es?jöhet privbe is!
2017. okt. 6. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!