Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt olyanok, akik úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik úgy gondolják magukról, hogy kinézetre a felső öt százalékba tartoznak? Ha igen, akkor kérdés lent.

Figyelt kérdés
Észrevehető, hogy sokkal könnyebben kaphattok meg valakit, mint a kortársaitok? Ha valami meleg helyen odamentek valakihez, szoktatok elutasítást kapni a kinézetetek miatt? Most nem olyan válaszokat szeretnék, hogy nem szexeltek kapcsolaton kívül meg hasonlókat. Olyanok válaszoljanak, akiknek vannak tapasztalatai.
2017. okt. 11. 17:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nincs ilyen, hogy felső 5 százalék sőt, olyan sincs, hogy valaki szép vagy csúnya.

Mindenkinek más az ízlése, mindenkinek mást jelent a "szép". Van aki egy hajszálvékony, izmos, magas, divatos öltözködésű, divatos frizurájú fiút tart szépnek. De pl. nekem nem ez a típus jön be, hanem a kissé nagyobb darab, "nem túlságosan divatolós" fiúk.

2017. okt. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem aki így gondolja, az már eleve gáz. Sose bírtam a magukat túl sokra értékelő embereket, mert az már vmiért visszataszító. Amúgy mindenki másnak jön be. Lehet, hogy egy kigyúrt Pumped Gabo srác azt gondolja bárkit megkaphat közben meg aki a macikat, a ducikat, a véznákat, a kicsiket, stb szereti azoknak nem kell. És meglepően nagy tud lenni ebben a szórás. Én mindig ledöbbenek milyen srácoknak jövök be. Aztán meg azon, hogy kiknek nem. Pl mikor vkiről én azt gondolom, hogy annyira nem néz ki jól és nemet mond, akkor meglepődök :D Aztán mikor valami tök jó pasi mond igent akkor is :D
2017. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%

Én úgy gondolom, helyes széparcú srác vagyok, modellkedtem is egy időben, de nem nekem való szakma volt, de sokaknak pl én nem jönnék be, vagy nem jövök be, mert pl túl vékony vagyok, nagyon fehér a bőröm, lányos az arcom.

Nagyon nagy a szórás kinek mi jön be nekem pl a nálamnál kisebb, alacsonyabb szintén vékony alkatú fiúk, férfiak jönnek, be pl tetkósok ritka kivétellel nem, izmosak kigyúrtak nem, latinok nem és még sorolhatnám.

2017. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Alapvetően nem a felső öt százalék volt a lényeg a kérdésemben. Vannak olyanok akik észrevették, hogy ők az átlagnál több embernek kellenek? Ha valaki észrevette ezt, akkor magát nyilván jól kinézőnek gondolja.


"Nagyon nagy a szórás kinek mi jön be nekem pl a nálamnál kisebb, alacsonyabb szintén vékony alkatú fiúk, férfiak jönnek, be pl tetkósok ritka kivétellel nem, izmosak kigyúrtak nem, latinok nem és még sorolhatnám."


Ez érdekes, te valószínűleg túl tudtál lépni azon az evolúciós törvényen, hogy az izmos nagydarab egyedek a fajfenntartás szempontjából jobb géneket hordoznak.


"Lehet, hogy egy kigyúrt Pumped Gabo srác azt gondolja bárkit megkaphat közben meg aki a macikat, a ducikat, a véznákat, a kicsiket, stb szereti azoknak nem kell. És meglepően nagy tud lenni ebben a szórás."


Igen, de statisztikailag bőven kimutatható, hogy Pumped Gabo több embernek kell.


Te magad is írod, hogy meglepődsz ha egy nagyon jól kinéző fiú igent mond. Ha meglepősz, akkor te is azt tartod szokványosnak, hogy egy nagyon jól kinéző fiúknak nem kellesz.


Matematikailag megfogalmazva bármilyen nagy is a szórás, a várható érték a kinézet indikátora.

2017. okt. 11. 21:54
 5/31 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem azt a bizonyos felső 5 %-ra helyezzük a hangsúlyt, hanem hogy ki hány embernek tetszett, akkor nálam elég érdekes a helyzet.

Anno, még szingli koromban nagyon sok meleget megismertem interneten keresztül, s a legtöbbel találkoztam is személyesen. Ez kb 150-200 embert jelent 7 év alatt. Leszögezem, ezek a találkozások sohasem szexek voltak, hanem egy komolyabb netes ismerkedés utáni séta, beszélgetés. Ebből a sok emberből mindössze 3 vagy 4 volt olyan, akinek nem voltam szimpatikus vagy nem tetszettem, a többiek vagy kapcsolatot akartak, vagy barátságot.


Mielőtt nagyképűnek tűnnék, leszögezem, hogy egyáltalán nem vagyok helyes, nincs kigyúrt testem, nem vagyok egy divatb***i (vagyis nem veszem meg minden héten a legújabb trendi ruhát), nem vagyok vagány meg semmi ilyesmi. Úgy gondolom, azért kaptam ilyen kevés visszautasítást, mert én eleve olyan emberekkel ismerkedtem, akik hozzám hasonlóan egyszerűek voltak, illetve azért, mert senkivel sem arról beszélgettem, hogy mekkora a farka, aktív-e vagy passzív, így aki velem találkozott, az valamit megismert belőlem, mivel történt valódi eszmecsere, s nem az volt a fő téma, hogy ki mit szeret a szexben...

2017. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Azért kaptál ilyen kevés visszautasítást, mert csak azok találkoztak veled, akiknek képről bejöttél. Nem?
2017. okt. 11. 22:41
 7/31 anonim ***** válasza:
84%

68%-os vagyok.

Nem mondanám hogy a képek miatt. Sokszor úgy találkoztam, hogy nem cseréltünk képet, ráadásul én sokszor csalódtam, akár rossz akár jó irányba, mert a képe alapján teljesen máshogy képzeltem el az illetőt.

Inkább arról van szó, hogy én Beszélgettem az emberekkel a tali előtt. Így aki velem találkozott, az már megismert belőlem valamit, néhány személyiségjegyet vagy belső értéket, így amikor élőben meglátott, már ezek fényében tekintett rám. Belső értékei nyilván minden embernek vannak, de ha 2 fiú rögtön a szexuális vágyakról meg a meleg bulikról kezd el beszélgetni, akkor nem kerülnek felszínre ezek a belső értékek a beszélgetés alatt.

Nem tudtam értelmesebben megfogalmazni, de remélem értetted. :)

2017. okt. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Értem, amit írsz, de nagyon valószínűtlennek tartom, hogy nem a kinézeted alapján döntöttek volna. Akkor szerintem kifejezetten jól nézel ki és ezért nem utasítottak el.
2017. okt. 12. 13:52
 9/31 anonim ***** válasza:
82%

Fajfenntartás...?

Drágám ez nem a homosexualitás témakörében íródott?

Hogy tartom én fenn a fajunkat...? Tudok szülni?

Jópárszor megdugták már a seggem de még nem vagyok terhes.


Igen, engem kifejezetten taszítanak a kigyúrt ürgék, nekem ahozzám hasonló, modell alkatú pasik jönnek be, ha már van rajta pár kiló felesleg, akkor már nem kell az illető.

Ha enyhén izmos az ok, de ennél több ne legyen.

És max a 32 éves nagyon max 35 éves korú.

2017. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%

A facen-vannak fent rólam fotók, és rengeteg megkeresest kaptam főleg hölgyektől.

Vagy nem válaszoltam, vagy visszaírtam nekik hogy meleg vagyok.

Aztán egyszerűen töröltem magam mert elegem lett.

Most vagyok 21 éves.

2017. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!