Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Mennyire okoz számoto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Mennyire okoz számotokra problémát az mondjuk ismerkedésnél, ha a másik fél nyíltan felvállalja, hogy meleg és a barátai tudnak róla?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen azokhoz szól a kérdés, akik "rejtőzködnek".
2017. okt. 15. 00:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet fura kérdés... De érdekel. :)
2017. okt. 15. 00:07
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Engem csak az zavar, hogy a nyílt barátom barátai is általában meg akarnak dugni. 19/f
2017. okt. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem zavar, még örülnék is ha ilyen párom lenne mert tudnám hogy támogatna akkor ha én előszeretnék bújni.
2017. okt. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem kifejezettem imponál. Szerencsére a párom ilyen.
2017. okt. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3%

Engem kicsit zavarna..:(

17/F

2017. okt. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Danny91 ***** válasza:
85%

Én mondjuk a másik véglet vagyok. Nekem barátaim mind tudnak róla, és a páromat például be is mutatnám nekik. Ha létezne :D


Másik oldalról megközelítve, engem zavarna, ha egyáltalán nem lenne nyitott annyira, hogy bemutassam nekik, illetve, hogy közös programokat csináljunk, csak mert fél, hogy kiderül. Persze támogatóan állnék hozzá, tudom, nem egy egyszerű lépés a megnyílás.

2017. okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Nálam abszolut nem okozna gondot bár én nem vállaltam föl.de legalább lenne egy olyan társaság ahol nem kéne feszélyezni magam és plussz a párom bizaknasai
2017. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!