Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Honnan tudjam hogy meleg e az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy meleg e az aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Meg csak altalanosba jarunk mind a ketten en 8.ba o meg 7.be nincsen facebookom mert nem engedik csak annyit tudok rola hogy hivjak gyakran talalkozik a tekintetunk es akkor neha egy kicsit egymasra mosolygunk de nem merem megkerdezni meg amikor egyszerre van tesink akkor mar volt olyan hogy amikor oltoztunk at vegig egymast neztuk. Egyszer ketszer volt olyan amikor egymashoz szoltunk az is ugy volt hogy tarsasagba amikor mentunk haza a sulibol.

2017. okt. 23. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Kommunikáció.
2017. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Menj oda hozzá és beszélgess vele, aztán szép fokozatosan közeledj felé.
2017. okt. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
ennyi idősen még a csajozást se javasolnám, hogy kezdd, nemhogy a "pasizást"..bőven alakulhat még a nemi irányultságod, aztán később simán szégyellhetnéd, hogy az első ilyen élményeidet sráccal szerezted. bár nem tudom, ez lenne-e az első, de a hangsúly nem ezen van..
2017. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Az elsővel és másodikkal értek egyet.
2017. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is nyugodtan nyiss felé.
2017. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is 13 évesen tetszett egy srác az osztályból és azota se lettem hetero
2017. okt. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
A kérdés az, honnan tudhatnád. Tehát tök általános kérdés, amire ugyanúgy lehet ismételni a dolgokat. Valaki nagyon jól titkolja, valaki nem. Én azt javaslom, kezdd el valami úton-módon megismerni. Külsőre, és viselkedésre nem lehet feltétlen eldönteni (kivéve ha egy meleg riszálja magát és lányos), de sokan nem. Ilyenkor a témákból kiderülhet, vagy minimum gyanús, ha nem az általános fiús témák érdeklik (foci, kocsma, stb.), és ha könnyen oldódik azokban a témákban, amik a belső tulajdonságokat boncolgatják, különösen a mások elfogadása témakört. A melegek ugyanis hamar rájönnek, hogy ha felvállalják másságukat, kirekesztettek lehetnek, ezért hamar empatikusakká válnak, annak reményében, hogy "azt add amit szeretnél visszakapni". Talán ezek a belső ismérvei egy melegnek.
2017. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szereti a focit, mgé nem jelenti azt, hogy hetero, ahogy az sem jelent homoszexualitást, ha nem szereti...
2017. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!