Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudnátok segíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Egy volt kapcsolatomban a sráccal nagyon de nagyon rossz volt a szex. Azóta teljesen megzavarodott a fejem hogy most aktív vagy passzív szerepben tudnék érvényesülni. Plusz amikor egy pasi orálisan kielégít egyszerűen idegennek érzem ha ők csinálják nekem. Rossznak nem volt rossz de furcsa volt. Eddig passzív szerepben voltam most akkor hogy van ez már én sem értem ezt amióta a volt párommal szakítottam. Amikor vele szexeltem egyszerűen borzalmas volt. Mintha megerőszakolt volna, nem ezt tette de az az érzés nagyon rossz volt. Ezért vagyok össze zavarodva.

2017. okt. 24. 04:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%
Köszi, így már sokkal jobban megértem. Remélem, találsz olyat, aki nem komplikálja túl az együttléteket!
2017. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
90%

Meg fogod találni azt a srácot, akivel jó az ágyban, és nem lesz durva veled. Én is passzív vagyok és soha nem engedném hogy durva legyen az ágyban.

Én inkább az érzelmeket, a símogatást tartom fontosnak, az intimitást, valakiel sexelni és nem simán a sex a fontos.

Az is de ahhoz a falat kéne kaparnom.

A párommal most minden együtt van.

2017. okt. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!