Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek akar tőlem valamit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem valamit vagy csak hülyít?

Figyelt kérdés

Pár hete megismerkedtem az egyik barátnőm pasijával, pár óra elteltével úgy éreztem, mintha már ezer éve ismerném, azóta folyamat beszélgetünk. Ráadásul úgy, hogy általában ő keres engem, valamilyen indokkal mindig rám ír, félreérthető dolgokat küld, stb. Teljesen össze vagyok zavarodva, egyrészt nagyon bejön a srác, másrészt ott van bennem, hogy lehet teljesen hülyére vesz, harmadrészt meg, hogy egyáltalán mit akarok, mikor a barátnőmmel van együtt.

Félek a következő találkozástól. Nem tudom melyik lenne rosszabb, ha nem foglalkozna velem, vagy ha igen, és történne valami, aztán a barátnőm megutálna. Egyáltalán lenne esély, hogy valami történik? Vagy csak jót tesz az egojának, hogy tudja, hogy egy fiúnak is bejön, nemcsak lányoknak, aztán jó poénnak tartja, hogy totál magába bolondít?


2017. okt. 27. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Ez homoszexuális kategória?
2017. okt. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát mivel fiú vagyok... :D
2017. okt. 27. 10:23
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
hát ez nehéz kérdés mivel lehet biszex is a srác és csak szexre akkar , de lehet hogy imponál neki hogy jó a fiúknál is nem csak a lányoknál. De szerintem te csak barátkénd ved őt mivel a barátnőd pasiji nem jól jönne le a szitu ha veled csalná meg a pasija. Próbálj csak a baráti körben maradni és ne lépjél tovább.
2017. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2%
Ha nővel van akkor biztos lehet róla hogy nem homár. Szerintem jókat röhögnek a haverjaival az egészen.
2017. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Biszex és vágyik a punci mellett a seggre is.
2017. okt. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem is volt már csajom, aztán mégis homár vagyok. Na most akkor hogy van ez?
2017. okt. 27. 10:44
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Biszex fiúnál nem megcsalás ha a nnője mellett fiút is tart, mivel biszex.
2017. okt. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%

6: Nem vagy homár.


Én akkor meg kaktusz vagyok. Nem az dönti el hogy mik vagyunk, hogy mit mondunk magunkról, hanem hogy mit éltünk meg eddig az életben.

2017. okt. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
De. Megcsalás. A biszex is vissza tudja szépen fogni magát mint mindenki más. Ha meg nem akkor meg ne keressen kapcsolatot.
2017. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!