Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi 2 hónap netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 2 hónap netes ismerkedés (intenzív chat) után sem akar találkozni velem, akkor csak hülyít és nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
2017. júl. 5. 19:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon messze laktok, vagy csak barátként tekint rád, vagy szuper beszari. Én ezeket tudom elképzelni.
2017. júl. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Intenzív chat :D


Bocs, de ez a felnőtt párkapcsolatok kategória.

2017. júl. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt bőven kíváncsi lehetne rá,milyen vagy élőben.Szóval sanszos,hogy egyelőre nem veszi túl komolyan a dolgot.
2017. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem ismerjük a körülményeket, mert nem írtad le őket, de általában igen, ez azt jelenti, hogy nem akar tőled kapcsolatot vagy alkalmi szexet.


Az viszont nem igaz, hogy nem akar tőled semmit. Azt nagyon is akarja, hogy netes szabadidőpartnerként szórakoztasd és a figyelmeddel dagaszd az önbecsülését. Szexchat befigyelt már? Ha igen, akkor meg úgyis annyira egyértelmű, hogy nem is tudom, mit keres a felnőtt párkapcsolatok kategóriában.

2017. júl. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

Haha, 1-es, te kis naív:)


A legtipikusabb ok, hogy a férfi hazudik. Általában arról, hogy van-e párkapcsolata (van), a külsejéről (sokkal csúnyább, mint a képeken), az anyagi helyzetéről (csóróbb) vagy a munkájáról (gyengébben fizető és alacsonyebb presztízsű munkát végez).

2017. júl. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak hülyít, és nem akar mást tőled, mint hogy szórakoztasd el, amikor esténként unatkozok otthon.


Jártam már én is így, azóta maximum 3 hétig vagyok hajlandó levelezni, csetelni, ha továbbra sem akar találkozni, akkor kuka.

2017. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Vagy van felesége, barátnője, és fél, hogy lebukik.
2017. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A véleményem megegyezik a 6-oséval.

Írd meg neki, hogy vagy találkoztok, vagy elbúcsúzol.

2017. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Messze lakik amúgy?
2017. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy akar-e tőled valamit, ha nem hajlandó találkozni, soha nem lesz köztetek semmi. Mondd meg neki, hogy vagy találkoztok a héten, vagy blokkolod és nem beszélsz vele többet! Ha ezután sem hajlandó találkozni, akkor tényleg felejtsd el és keress mást!
2017. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!