Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ma egyik hetero barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma egyik hetero barátom mesélte hogy szakított vele a barátja azzal az indokkal hogy nem volt szex terén spontaneitás a kapcsolatukban és ez szöget ütött a fejembe és elkezdtem gondolkodni hogy ez melegeknél hogy megy?

Figyelt kérdés

azért érdekelne mert ugye szex előtt a passzív félnek ki kell magát tisztítani hogy higiénikus legyen de ez idő.

Én is meleg vagyok de még párkapcsolatom nem volt amikor meg szex volt akkor nem volt túl spontán a dolog.

előre is köszönöm a válaszokat :)



2017. okt. 30. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Azért lehet csinálni spontán is. Lehet, hogy pont nem higiénikus úgy dugni, de pl ott az orál eshetősége.
2017. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
ÉN mindig spontán csinálom, sose mostam ki magam sose volt belőle probléma még.
2017. okt. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
utolsó: azért az igénytelenséggel nem menő dicsekedni.. még ha "nem is volt belőle probléma"
2017. okt. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Egy görbe este utáni orál egy eldugott helyen pl elég spontán. Vagy lepd meg amig tusol pl.
2017. okt. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem spontan volt de mas formaban spontan. Elotte egy ket oraval volt furdes stb. Valamint sokaig kotonnal vedekeztunk aztan azota mar nem,de figyelunk azert arra hogy tisztak legyunk ott lent es ha nem is tervezett a szex tudjuk hogy akkor mehet a menet ha tudom hogy mondjuk reggel elment mar furodni es delutan neki esek akkor nem fogja magat megtisztitani.
2017. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

mindenkinek ment a zöld kéz :)

2017. okt. 31. 14:43
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Hetero...aha.
2017. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Heteroval szakitott a barátja ezt hogy csinálták?
2017. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Én még nem beszéltem meleggel de felszeretnék tenni pár kérdést privátba ha lehet? (hetero vagyok)
2017. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A hetero barátom egy lány!!!!

így lehet

2017. okt. 31. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!