Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elvárható egy kapcsolatban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható egy kapcsolatban a rendszeres (minden napos, spontán) szex?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk, de mostanában elég sűrűn kimarad, a spontaneitás pedig a múlté teljesen. Én nem ilyen kapcsolatra vágyom hosszú távon...

2016. okt. 19. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
rendszeres →← spontán
2016. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Rendszeres = minden nap legyen valamennyi,

spontán = ne csak este, zuhanyzás után...


Mit kötözködsz?

2016. okt. 19. 21:20
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Szeretem a szexet, mégis azt gondolom, hogy nem, nem elvárható a mindennapos szex. Ráadásul az "elvárható" szó egyáltalán nem tetszik itt nekem.

Valószínűleg fogalmad sincs még, milyen tartósan együtt élni valakivel. Valószínűleg fogalmad sincs milyen keményen dolgozni, aztán főzni, felseperni, elmosogatni, mosni, inkább nem is sorolom.


Ha nem egyezik az igényetek a szex terén, akkor valóban gondok lesznek, viszont azt is ajánlom, hogy ne csak a farkaddal gondolkozz.


28N

2016. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Inkább az elvárható és a spontán szót állítanám ellentétbe!

Milyen spontán szex az,amit elvárnak?

Ha neked nem jó,szakíts és keress egy szexmániás kis szivolát!

Nem lehet,hogy azért nincs spontaneitás és széx,mert már agyon erőltetted a "spontaneitást"?

2016. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Minden nap szerintem nem, bar idealis lenne, de elofordul, hogy valaki faradt vagy hasonlo :) Mondjuk a heti 4-5 minimum az siman teljesitheto "elvaras" fiataloknal.

A takaritas meg ezek amugy hulye kifogas, egyreszt egy kis rendrakas senkit nem faraszt le annyira, masreszt elobb valasztom a szexet mint a mosogatast, az raer boven utana is.

2016. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos én nem tudom milyen az a spontán szex... Idegenkedem tőle, mert úgy érzem, hogy előkészületek nélkül könnyen lehet rossz vége. Pl nem zuhanyzom előtte, nem mosok fogat - büdösnek érez és az máris ront az összképen. Sajnos izzadós és szájszagra hajlamos vagyok, figyelnem kell ezekre.


És csúnyán fog hangzani, de egy bizonyos szint alatt engem is zavarna. A sima napi "koszosság" még okés, de pl. áporodottság, befülledtség, pállottság és a lábszag eléggé rontják a kedvem. Tudom, nem kellene, de sajnos ilyen vagyok.


A másik az étkezés. Szex előtt egyértelműen nem ennék káposztát, babot, nagyon olajos dolgokat, hagymát stb, ugyanis nem szeretném, ha a partnerem/kedvesem hányingerrel küszködjön, a fingbűz miatt. Ráadásul nálam megvan ami a "nagy mondásban" is: "de amely fing hangnélküli annak szaga rendkívüli". És van is benne valami, és sajnos én nem is nagyon tudok hangosat, aminek előnye, hogy el lehet sunnyogni, hátrányát ismerjük.

2016. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Milyen kérdés ez? Erre komolyan úgy gondolod, hogy létezik helyes válasz?


Az is normális dolog, ha valaki szexigénye havi 1, ahogy az is normális, ha valakinek napi 2. Most akkor feltehető a kérdés:

1. Ha valakinek havi 1 szex az igénye, elvárható tőle, hogy a párja kedvéért, annak ellenére, hogy semmi kedve hozzá és nyűg az egész, minden egyes nap kétszer szexeljen vele?

2. Ha valakinek napi kétszer van igénye a szexre, elvárható tőle, hogy a párja kedvéért erről lemondom és havi egyre redukálja?


Egy párkapcsolatban az a lényeg, hogy a két fél igénye több-kevésbé egyezzen és kompromisszumokkal MINDKÉT fél számára elfogadhatóvá tudják tenni a dolgot. Nyilván ez a példámban felhozott szélsőségeknél nem fog működni...

Nem mondhatjuk, hogy az egyik vagy a másik félnek van igaza, ez nem "igazság" kérdése, csak ők ilyen téren nem illenek össze. Olyan párt kell keresni, akivel ebben is hasonlítotok.

2016. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
#6: teljesen egyet ertek veled. Nalunk regebben sokszor elofordult spontan szex (mostmar nem annyira), de az egyik ilyen nagyon mennem maradt. Nyar volt, baratomon bor kabat, farmer (elozo nap hideg volt nagyon es nem vittunk nyari ruhat oda ahova mentunk). Delelott setalgattunk, allatkert, metro miegymas. Delutan hazaertrunk es hat miert ne? Oralissal kezdtem. Szerintem nem kell taglalnom miert emlekszem erre az egyre eleg melyen....
2016. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
El.
2016. okt. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Hát, ha azt akarod elvárni, hogy minden nap spontán le**ophasd a párod, akkor ja. Elvárható.


Minden egyéb eset csak várható.

2016. okt. 20. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!