Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vékony passzív fiúk ti mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony passzív fiúk ti mennyire tágultok? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Kipróbálnám passzívként, de vékony vagyok, és félek hogy gond lenne a tágulással, az aktív meg emiatt vesztené a türelmét. Ti hogyan élitek ezt meg?
2017. nov. 7. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én csak azután csináltam análisan, amikor már egy nemiszerv méretű tárgy simán bement.
2017. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A vekonysagnak ehhez semmi koze
2017. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

"aktív meg emiatt vesztené a türelmét"


gondolom akkor te is elveszíted a türelmedet 5 perc után és utána durr bele, igaz?

2017. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy élem meg, hogy olyannal ismerkedek, aki nem veszti el a türelmét.
2017. nov. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Balor ***** válasza:
85%

Én jobban tágulok az átlagnál és teljesen jó igy :). Két fárok lenne az álmom egy hármas keretén belül :)

F24

2017. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

A vékonyságnak ehhez mi köze?

10 éve majdnem minden nap dugok, 23 éves vagyok 175 magas és 62 kiló. És a segg.l.yukam tök jól bírja köszöni!

2017. nov. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az összefüggés a testalkat és a segg tágulása közt? Semmi :)
2017. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!