Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Szauna 69, vagy a Magnum...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balor kérdése:

A Szauna 69, vagy a Magnum szauna a jobb? F24

Figyelt kérdés
Még nem voltam egyik helyen sem,de kiváncsi vagyok rá, hogy milyen lehet. Bár egyedül kissé félnék lemenni oda.

2017. nov. 13. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyikbe se voltam, pedig szívesen elmennék egyedül passzívként.
2017. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én eddig csak a szauna 69-ben voltam, de oda elég pozitív élmények kötnek.
2017. nov. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mindkettő kultúrált hely a közönség más
2017. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs rá objektív válasz, hogy melyik a jobb. Míg nem voltam, hallottam hideget-meleget mindkettőről. Egyszerre voltak kételyeim és vágyaim e helyekkel kapcsolatban. Aztán hosszas tipródás után (mivel tényleg nehéz rászánni magad az első alkalomra) elmentem és kipróbáltam. A Magnumot választottam, pusztán csak azért, mert szimpatikusabb volt a honlapja.


A döntésem nem bántam meg. A hely bejött, jól éreztem magam. Azóta többször is voltam, mindig megkaptam azt az élményt, amire vágytam, és olyan személyektől, akik megfeleltek az előzetes elképzeléseimnek. Természetesen a kalandok nem mindig elsőre sikerültek, kaptam és adtam is elutasításokat. Szóval a Magnumot tudom ajánlani, jó hely.


A 69-ben még nem voltam, mivel a Magnum nekem bevált. A Magnum vendégeivel beszélgetve (akik voltak a 69-ben is) továbbra is hallok róla jót-rosszat egyaránt. Így aztán az a véleményem, hogy egyén függő, kinek melyik a jobb. Mondják, kicsit eltérő a vendégkör. Az a lényeg, hogy a saját testi adottságaidat figyelembe véve, reális elvárásokat felállítva akarj partnert. Ha pl. egy elhízott 60-as kizárólag hamvas, vékony, fiatal srácokat szeretne, akkor valószínűleg egyik helyen sem találja meg a számítását. Ha viszont jó neki a korban hozzáillő is, akkor mindkét hely jó lesz. Minél fiatalabb vagy és minél jobb testi adottságokkal bírsz, annál inkább te válogathatsz a partner jelöltek közt. De nem hiszem, hogy ezzel újat mondanék.


Válaszd ki az egyiket, menj el és jól fogod érezni magad. Ha mégsem, akkor legközelebb irány a másik.

2017. nov. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!