Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Coming out hogyan? Szükséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coming out hogyan? Szükséges szerintetek?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, egész iskolában mindenki nagy nőcsábásznak tart, mert lefeküdtem már jópár csajjal, bulikban is csajokkal táncolok, csókolózok. De kiskorom óta tudom hogy engem a fiúk érdekelnek. Szerintetek felvállaljam nyíltan mindenki előtt a dolgot? Ti mit tennétek a helyemben?

2017. nov. 14. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mérlegelj, hogy mit veszthetsz és mit nyerhetsz vele, aztán dönts ;)

Valószínűleg sok srác van akinek bejössz, ha nőcsábásznak tartanak nem nézhetsz ki rosszul - szóval lehet hogy egyből meg is találod a boldogságot egy sráccal. Nyilván lesznek akik elfordulnak tőled, de szerintem az olyan emberekre nincs szüksége senkinek aki nem azt kedveli és keresi a társaságát, aki igazából vagy.

Ha nem akarsz nőcsábászként hazugságban élni tovább és fel akarod vállalni magad, én drukkolok ;) ha átgondolva az egészet nem tudsz vele annyit bukni, mint amennyit nyerni > ne várj tovább! ;)

26F (meleg)

2017. nov. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Az érzés, amikor egy hominak több csaj jut, mint neked. Felbecsülhetetlen.
2017. nov. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért az kemény lenne ha megudsz egy jó nőt majd a pasiját és közlöd a nővel hogy a pasid jobb volt mint te :D
2017. nov. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Ha a férfiak érdekelnek hogy tudtá lmár jópár csajjal lefekeküdni?

Jópár férfival kellett volna.

2017. nov. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te biszexuális lehetsz. Vállald fel, ha úgy érzed, hogy több hasznod származna belőle, mint hátrányod, kellemetlenséged.
2017. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekem sok meleg barátom van, pedig én hetero vagyok. Ők azt mondták, hogy ők sem merték felvállalni egy ideig, mert féltek a következményektől. Mert lesznek! Erre készülj fel. Viszont miután felvállalták a melegséget, sokkal boldogabbak lettek, hogy nem kell megjátszaniuk, hazudozniuk senkinek. Önmaguk lehettek, és akinek igazán számítanak, azok elfogadták őket. Ma már ez nem ciki, vagy deviáns. Azt ajánlom a saját boldogságod tartsd szem előtt és vállald fel. Meg fogsz könnyebbülni!
2017. nov. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Masnak semmi koze a szexualitasodhoz. Maganugyed, de a felesleges nocsabaszos szineszkedest fejezd be. Masnak meg nem kell tudni, kivel hol mikor szexelsz.
2017. nov. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!