Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kötelező a melegeknek coming...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötelező a melegeknek coming out-olni a családi körben?

Figyelt kérdés

2017. szept. 23. 07:04
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Semmi nem kötelező,de hasznos és annyit nem kell bújkálni.
2017. szept. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Igen.Másképp önmagadnak is hazudni fogsz egy életen át!

Tálalj ki bármilyen nehéz is,másképp nem megy!

2017. szept. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem kötelező!

Én Bi vagyok, és a feleségem nem is sejti...

Nem is tervezem, hogy elmondjam, akár a családból, akár a baráti körből, bárkinek is!

2017. szept. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Semmi sem kötelező, ha meg tudsz barátkozni a gondolattal, hogy hazugságban élsz, és folyton bújkálnod kell.
2017. szept. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ, milyen kapcsolatban vagy a családoddal. Ha olyan felszínes a kapcsolat, akkor szerintem fölösleges, mert minél hamarabb elköltözöl otthonról és kész. Ha azonban olyan, hogy mindent megbeszéltek, odafigyeltek egymásra, akkor viszont érdemes coming outolni, mert egyrészt neked is nagyon megterhelő lesz egy idő után, másrészt úgyis rájönnek. Gondolj csak bele, ha van (vagy lesz) párod, akivel hetente többször fogsz találkozni, esetleg nála aludni. Mit fogsz hazudni mindig? 1-2 alkalommal elmegy az, hogy jaj hát haverokkal vagy osztálytársakkal voltam kocsmázni, de ez egy idő után neked is nagyon rossz lesz, hogy egy komoly felnőtt ember vagy, aki felnőtt módjára, párkapcsolatban él, s mégis úgy kell magad beállítani, mint valami éretlen h***lyegyereket.
2017. szept. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Nem kötelező. Főleg akkor, ha nem érezné magát biztonságban emiatt, mert mondjuk a család durván homofób vagy ilyesmi.
2017. szept. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha magamból indulok ki akkor nem kötelező xD...

5-6 éve tudatosult bennem, hogy nem stimmel valami de akkor azt mondtam, hogy áh biztos nem... 2éve biztos vagyok benne... de nem mondanám el semmi pénzért. Lehet, hogy túlbonyolítom, de nem mindenki fogadja el a dolgokat... Ezért szerintem nem lehet az ilyet kötelezni, nyilván valamennyivel könnyebb lenne az ember élete, de ha egy olyan környezete van aki utána totál másképpen néz rá :/ kinek kell az?

2017. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint nem kötelező. Az én családom nagyon konzervatív beállítottságú, a hagyományos és megszokott értékeket tekintik szüleim elfogadhatónak. Mivel nem akarom őket megbántani, vagy lelki sérülést okozni nekik, ezért úgy döntöttem, hogy nem coming -outolok.
2017. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
3as és a háta mögött legalább kavarsz is másokkal?
2017. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!