Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek milyen bondage vágyai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen bondage vágyai vannak?

Figyelt kérdés
Miről szoktatok fantáziálni?

2017. nov. 27. 01:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiatal vékony srácot megkötött lábakkal csípnék. Úgy szopna.(Kezei szabadon, hogy kényeztessen) :)
2017. nov. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bilincseljenek vagy kötözzenek meg és fürdessenek meg durván. Slaggal locsolás jéghideg vízzel, víz alá nyomás, ...
2017. nov. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az a fetisem, hogy majd a menyorszagba keruljek es legalabb olyan jo eletem legyen, mint itt az eletben :)
2017. nov. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

3 csajt kikötöznék úgy hogy mindnek a feneke felém van

mindegyibe csak be és kihúznám a farkam felváltava addig amigy el nem élvezek

2017. nov. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan fétisem van hogy egy függőhintába belekötöznek, bekötik a szemem,felkötözik a lábamat és úgy basznak,szopatnak akár többen is felváltva majd egyszerre többen bennem.
2017. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem olyan vágyam van, hogy egy asztalra hasalok, lábaim terpeszben az asztal lábához kötözve, kezeim a másik két asztal lábához, állam felemelve és bárki kedve szerint megdughatna vagy megszoptatna
2017. nov. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a vágyam, hogy háton fekve ki legyek kötözve egy ágyhoz és egy nekem tetsző srác keményen megdugja a számat, hogy alig kapjak levegőt. A számba menjen el, minden cseppje lemenjen a torkomon. Utána arra kényszerít, hogy nyalogassam a talpát, szopogassam a lábujjait, mivel lábfétisem van. Talpnyalás közben jól kiverje nekem...

28F

2017. nov. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%
Kár, hogy itt mindenki b+zi, pedig lennének durva vágyaim, de ehhez nőt találni konkrétan esélytelen...
2017. nov. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

8#

Talán találhatsz magadnak ilyen nőt. De biztos nem a HOMOSZEXUALITÁS kategóriában :P

2017. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%
Tényleg b+szki... azt nem láttam, csak a szexualitás szűrő volt beállítva... OK! CINK!!! Na léptem.
2017. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!