Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szoktatok olyanról fantáziálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok olyanról fantáziálni, hogy ki vagytok szolgáltatva egy másik embernek - kikötözve - és ő azt tehet, amit akar?

Figyelt kérdés

Illetve fordítva, hogy nektek van valaki kiszolgáltatva.

32f



2017. okt. 17. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

A plátói szerelem nagyon csúnya dolog és az ember lánya akkor jön csak rá, hogy milyen piszkos is a fantáziája, mikor ebben szenved :"D


16/L

2017. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak fantáziálni szoktam, hanem gyakran átélem ezt a barátommal. De fantáziálni még durvábbakról szoktam.
2017. okt. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem rossz válaszok eddig, köszi! :)
2017. okt. 17. 22:50
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Én élvezném ha valaki nekem lenne kiszolgáltatva. Kikötözném és onnantól az enyém. Azt és akkor teszek vele amikor csak akarok... 25F
2017. okt. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Persze, mindketto megmozgatja a fantaziam. De amint latom vagyunk igy ezzel paran szerencsere. 20/f
2017. okt. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Volt mar benne részem igaz heteroként 2 nő kikötözött és beszált egy transzi is.

HÁLA ISTENNEK A POPÓM ÉRINTETLEN MARADT és a farkát se dugta a számba


az eset után 1 héttel rájöttem hogy sokkal jobban lovagolt a transzi mint a két csaj kicsit fura volt mikor a lábamon folyt le az ondója hála istennek az egyik hölgy lenyalta

2017. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem semmi élmény lehetett akkor.
2017. okt. 18. 19:06
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer élünk amit lehet átkell élni hogy öregségemre ne legyen savanyú a műfogsor...
2017. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Fantáziálni elég sokan szoktak, kérdés ki meri bevállalni is? Én pl igen, volt hogy reggel üzenetben megkaptam páromtól este kb mi vár rám, és egész nap csak ezen járt az eszem, hogy ki leszek kötve :D

Esete eszméletlen érzés volt ezt átélni, még akkor is ha be volt kötve a szemeim és nem tudtam mi fog következni.

Fordítva még sajnos nem volt.

23L

2017. okt. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!