Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Velem van a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap este elvesztettem a szüzességem, de valahogy azt kívánom bár ne tettem volna. Azt hittem meghitt lesz, romantikus, és lassan fog az egész menni. Végig úgy éreztem csak szánalomból szexel velem. Mintha csak azért csinálná mert neki jó. Nekem (passzív oldalról) Nagyon fájt és kellemetlen érzés volt végig. Velem van a baj, hogy nem így képzeltem el ezt az egészet, vagy nem velem hanem a másik féllel?

2017. nov. 28. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Rosszul választottál,semmi több!!!
2017. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Alex, ez nem a heteró vonal... én is benéztem :D
2017. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Idővel jobb lesz... Beszéljétek meg, vagy keress olyat aki értékel.
2017. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szüzességelvesztős dolgot nem lehet hogy túlértékelted? Valószínűleg a naivitásodnak, és jóhiszeműségednek köszönhető hogy így rászedett a másik srác. Remélem védekeztetek. Nem veled volt a baj, hanem a másik fél hozzáállásával.
2017. nov. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azon gondolkodom, hogy miért olyan fontos ez az egész szüzesség téma az embereknek? Nekem nem volt semmi elvárásom az elsővel kapcsolatban.. megtörtént az akkori barátommal és kész. Nem is emlékszem már rá, jelentősége pedig így utólag pláne nincs. Lépj tovább, majd belejössz és a következő(k) majd jobb(ak) lesz(nek). ;)
2017. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Legkozelebbi sokkal jobb lesz, valszeg a partbered hibaja
2017. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!