Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak fiúk akik tetszenek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak fiúk akik tetszenek. Akikre azt mondom nagyon aranyosak, a testük is tetszik, de a farkuk nem. Miért? Sosem jöttek be a nemiszervek egyik nemnél sem, nem izgatnak fel. Bajvan velem? F

Figyelt kérdés
Meg a szex is csak nagyon kicsit érdekel, de a nemi szervek nem tetszenek, sokszor lehangolnak.
2017. aug. 25. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Aszex lehetsz. Vagyis nem vagy csak kismértékben vágysz szexre.
2017. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Hormon zavar
2017. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet hormon zavar. rettenetesen maszkulin vagyok és erősen szőrös a mellkasom is. Mindig is az volt, már 13 éves korom óta szőrös vagyok. A szex annyiban megáll hogy ha szép kerek a popsija akkor feláll. És ennyi. arra már nem vágyom hogy be is tegyem neki vagy ő nekem, a nemi szervek meg egyenesen taszítanak. de a nők teste borzalmasan taszító. Tényleg arra van hogy szűljenek. bocsi, de hatalmas lógó mellek, meg nagy izléstelen csípő, csak a gyerekszülésre van tervezve ahogy a nagy mell a táplálásra....
2017. aug. 25. 20:20
 4/6 anonim válasza:
82%
Nekem ez úgy fest hogy tapasztalsz szexuális vágyat, mivel van merevédesed, de nem akarod kiélni a vágyat, mert a vágy gyenge szintű, elhanyagolható. Ezt szürke aszexualitásnak nevezik. Itt tudsz róla olvasni [link]
2017. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Engem is csak akkor izgat fel egy nemiszerv, ha egy adott emberhez tartozik. Jobban felizgulok a test egyéb részleteire, egy tekintet, kéz, gesztusok, szép ívű száj, de talán leginkább az agyra izgulok. :)


Kizártnak tartom, hogy egy elém rakott nemiszervet kényeztessek, amiről nem tudom, hogy kié. Azt viszont simán el tudom képzelni, hogy férfit, nőt, transzneműt is megkívánjak, szeressek. Mentalitásra, illatra a férfiak jobban bejönnek.


Ha már illat, szerintem azért sem izgulok fel a nemiszervre önmagában, mert sem férfi, sem női testnél nem volt dolgom olyannal, akinek ne lett volna pisiszaga, elment a kedvem, a te szavaddal élve "lehangoltak" a nemiszervek.


Amúgy nincs minden nőnek nagy, lógó melle, kerek csípője.

2017. aug. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2%
A punci az istenien szép dolog.
2017. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!