Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aszex vagyok, azonban néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszex vagyok, azonban néha tetszik pár fiú. Viszont nem gondolok soha szexre, csajk arra hogy pl vele egy csók jó lenne. Akkor lehet nem is vagyok aszex hanem homokos? 28f

Figyelt kérdés
Viszont a szexre nem vágyom és sosem gondolok rá azzal az illetővel sem, aki megtetszik. csak kellemesnek tartom a társaságát illetve érzem hogy megvan egy bizonyos kölcsönös szimpátia. csók ilyen szóba jöhetne, de szex nem, mert nem kívánom és nagyon taszító dolog.
2017. nov. 28. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Homoromantikus aszexuális. De ha nőkkel is szóba jöhet kapcsolat, akkor biromantikus aszexuális.
2017. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy lányoknál nem :(
2017. nov. 28. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem csak szinplan meleg vagy, aki meg 28 eves korara sem tudta magat elfogadni. Es az orokos, buta elnyomas miatt a tudatalattid nem engedi kivanni a szexet a ferfiakkal. Ha vegre elfogadnad magad, es leszarnad masok velemenyet, a szexualis eleted is egybol normalizalodna. Javasolnek egy pszichologust, aki oldja a gatlasokat.
2017. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
3: Vagy pedig tényleg homoromantikus aszex a kérdező, ahogy első ìrta. Tudod, ilyen is létezik, a hetero-bi-homo szentháromságon kìvül is van élet.
2017. nov. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!