Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van valami alternatív szó a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami alternatív szó a melegekre?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon nem tetszik a "meleg" szó, valamiért pl. a meleg víz/sör jut róla eszembe, amit az ember nem szívesen inna meg.


Nincs semmi bajom a homoszexuálisokkal ("I love gays more than gays love gays" - jobban szeretem őket, mint ahogy ők szeretik egymást) csak nem szívlelem ezt a szót, a többi meg vagy sértő, vagy hosszú...


2017. nov. 29. 21:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
4%

Szexuális identitás zavarban szenvedő?


Nem mondom, hogy rövidebb, de pontos.

2017. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 RRR ***** válasza:
27%
egyenáramú?
2017. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem szenvednek zavarban, az azonos neműeket kedvelik.


A heterók meg az ellenkező nemet kedvelik.


Tiszta sor.

2017. nov. 29. 21:54
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem (ezt melegként mondom, szóval lehet csak az én véleményem), a homo/homi érthető, nem hosszú és nem is sértő.
2017. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
Pedig a meleg szo mint meghitt, szeretetteljes jelentesben ertelmezheto. Petofi is irta Aranynak, hogy meleg olelessel udvozli. Innen vettek at. Szerintem kedves szo, ne a meleg levesre gondolj. :D
2017. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
8%
Langyi
2017. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%

"Szexuális identitás zavarban szenvedő? "


A melegek nem szenvednek szexuális identitás zavarban.


Azokra használják ezt a szakkifejezést,akik maguk sem tudják eldönteni,hogy mihez vonzódnak.

2017. nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
11%
Nehogy máá bázzzzmee... Nem szenvednek zavarban??? Kur.vára rendellenes, ha valaki b.u.zi...Az ember legerősebb ösztöne a saját és a fajfenttartás. B.u.ziként meg nem tudod fenttartani a fajod, de mondjuk jobbis mint ezt a fertőzött vérvonalat tovább vinni.
2017. nov. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Ostoba vagy!

Egyrészt a melegséget nem az befolyásolja,hogy kik voltak a felmenőid.


A melegek nem meddők,tehát az emberiség nem fog kihalni.

A hülyék miatt,hamarabb pusztul el.


Ha nem vagyok tisztában fogalmakkal,akkor ne okoskodj!

2017. nov. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Identitás zavarban azok szenvednek akik nem tudják,hogy a fiúkat vagy a lányokat szeretik,vagy mindkettőt vagy csak az egyiket.


Általában ez tini korban jellemző,de idősebb korban is kialakulhat ilyen fajta megingás,hogy az illetőnél megváltozik valami,ami korábban volt.

2017. nov. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!