Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit gondoltok erről meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről meleg emberek?

Figyelt kérdés

Anyukám úgy-ahogy kibékült azzal, hogy meleg fia van, aki kissé lányos (hiszen passzív). Megkérdeztem tőle, hogy mi lenne, ha én esetleg transszexuális lennék, azaz át akarnám operálni magam nővé teljesen. Erre totál elborzadt.

Most miért lenne ez baj? Akkor nem szeret és fogad el engem úgy ahogy vagyok, ha ezt a transszexuálosdit meg egyenesen undorítónak tartja?



2017. nov. 30. 06:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Szia nem vagyok meleg. Nő vagyok és Anya.

Azt megint más elfogadni hogy a fiúkat szereted mint azt hogy nővé akarod operáltattni magad. Hisz Ő egy fiút szűlt.

Az átoperálást akkor lehetne jobban elfogadni ha Te már pici korodtól tudod hogy "lány vagy" rossz testbe születtél.

De a legtöbb meleg nem csinál magából nőt attól hogy passzív mert pont hogy a női test nem izgatja őket nem tudnának női testben élni.

Ismertem olyan kisfiút aki le akarta vágni a micsodáját mert neki az nem kell. Elvitték pszichológushoz nem volt semmi baja csak Ő rossz testbe született

Orvos tanácsára megvárták mig belép a pubertás korba és megcsinálták a műtétet. Így volt idejük feldolgozni és rá készülni hogy a fiúk Alex továbbiakban Alexandra lesz. Mert belűl Ő egy Női lélek. Ezért elbírtál fogadni. A műtét után elköltöztek olyan helyre ahol nem ismerik a családot és tiszta lappal új életet kezdhetett a család..

Arra akarok kilyukadni hogy nincs olyan hogy egyiknap meleg vagy a másikban transznemű és átoperáltattni akarod magad.

A Transzneműsèget egész pici kortól érzed és egy szülő már akkor tudja hogy Te más vagy mint a többi kisfiú vagy kislány.

23 N

2017. nov. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló,


Igen én ezekkel mind tisztában vagyok. Ezek szerint félreérthetően tettem fel a kérdést.

ÉN NEM AKAROK TRANSSZEXUÁLIS LENNI, ÉN FIÚKÉNT ÉRZEM MAGAM, MÉGHA A LELKEM LÁNYOS IS!

De mostanában a neten felbukkantak olyan videók is a szemem előtt melyben átoperáltak vagy magukat át akaró emberek nyilatkoztak, és elgondolkodtam ezen.

Ennyi. :) Csak anyukám reakcióján döbbentem meg, mert mi van, ha én is transzszexuális lennék, és igenis úgy érezném magam ahogy Te leírtad! Akkor anyu nem fogadna el?! S igen, valszeg ez lenne.


Köszönöm válaszod!

2017. nov. 30. 07:35
 3/15 A kérdező kommentje:
Fiúként=fiúnak (bocs, még reggel van)
2017. nov. 30. 07:35
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Kevesen viselik jól a provokációt, ezek szerint anyukád is ilyen, szerintem gyerekes dolog ezen rugózni, ez nem a toleranciáról szól. Teljesen más az, ha egy hipotetikus helyzetről kérdezed, mint ha tudja hogy neked ez számít és az életed múlhat rajta. Ne várd el tőle, hogy elfogadjon transszexuálisként/transzneműként, hiszen nem vagy az. Ha az lennél, más lenne a helyzet, valószínűleg azzal is kibékülne hiszen a gyereke vagy és szeret.

Egyébként az, hogy passzív vagy, nem írja elő, hogy lányos is, a kettő között ne vonj automatikusan párhuzamot. Normális esetben két férfi ágyában nincs "női szerep", ez egy rossz hozzáállás, nyugodtan érezheti magát férfinak valaki attól függetlenül, hogy a kapcsolatában őt dngják.

21/f

2017. nov. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves négyes válaszoló!


Köszönöm véleményed.

Igen, ez valóban úgymond provokáció volt részemről feléje.

Az ágybeli kapcsolatokhoz meg annyit, hogy van erről egy elméletem:

az aktívhoz passzív való, az unihoz uni, a meleghez meleg, a bihez bi.

Azért, hogy fennálljon az egyensúly.

Egy uni mindig fájlalni fogja egy kapcsolatban, ha egy full passzívval vagy aktívval jön össze, hogy nem izélik meg vagy ő nem ízélheti meg a párját.


Lehet, hogy ez sarkos vélemény, én így gondolom.

2017. nov. 30. 08:17
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen kissé sztereotíp vélemény, amiben ugyan van igazság, de ezek is csak felvett viselkedési minták, amik újrateremtik önmagukat.

Részben abból táplálkoznak, hogy ma még mindig eléggé rejtett dolog melegnek lenni, így aki felfedezi magáról elsősorban a nagyon világosan kitaposott ösvényen indul el.

Holott, ahány ember annyi szexualitás.

2017. nov. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Kedves Kérdező az utolsó bejegyzésedel teljesen egyet tudok érteni. Uni vagyok és hozzám csak is uni illik úgy ahogy le írtad. A kérdésel kapcsolatban , a szülőnek igy is nehéz elfogadni a tényt hogy nem lesznek unokái mivel meleg vagy nem érdemes ezt tovább fokozni egy transszexuális tévhitekel. Attól hogy meleg vagy nem kell ilyen dolgokon gondolkoznod csak élvezd az életet , keres egy párt magadnak és élj. Én is igy tedtem ezt tudom tanácsolni is.
2017. nov. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ne csináld ezt anyáddal, nehéz volt feldolgozni neki azt is hogy meleg vagy. Nem azért mert így nem tudna szeretni, csak tudja hogy mennyi hátrányod lehet neked ebből. PLáne ha még meg is műtetnéd magad. Sok helyen falakba ütköznél. És téged félt. Te is lehetnél egy kicsit tekintettel rá, és az ilyen gondolataid a barátaiddal beszéld meg, ne anyuddal.
2017. nov. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

Ha jól értem, te viszont nem szeretnéd valójában átoperáltatni magad nővé. Innentől kezdve viszont felesleges egy feltételes helyzet miatt rosszul érezned magad.

Nyílván akkor is elfogadna, de most ezt így random bedobtad, és azt vártad dolgozza fel teljesen korrekten.

Szegény meg, lehet azt se tudja mit akarsz, mi van ha ez nem csak egy kérdés, hanem esetleg komolyan gondolod.

Szóval túl sok volt ez neki hírtelen.

Melegként mondom, örülj, hogy elfogadta, hogy meleg vagy és ne rugózz ezen feleslegesen.

2017. nov. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Fel kell dolgoznia, azt hogy meleg vagy feldolgozta de a travi dolog új és ezt is az elejétől a végéig fel kell solgozni és idő kell. Nekünk éveink voltak míg magunkba ezeket érleltük rájuk a semmiből minden rázúdul.
2017. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!